Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


30.01.2018
Нарада з питань реалізації в районі Урядової програми “Доступні ліки”
  
    Питання реалізації в районі Урядової програми „Доступні ліки” обговорили 30 січня на зустрічі районної влади з власниками аптек та сімейними лікарями.
    На нараді були присутні голова районної ради Віктор Шепета, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник райдержадміністрації Іван Віват, головний лікар Чортківського комунального районного центру первинної медичної (медико - санітарної) допомоги Ярослав Ратушняк, заступник головного лікаря з лікувальної роботи Чортківського комунального районного центру первинної медичної (медико - санітарної) допомоги Наталія Ружніцька, начальник відділу охорони здоров`я райдержадміністрації Ігор Швидюк, представники районних аптек та аптечних пунктів, лікарі та інші.
    «У квітні 2017 року Уряд розпочав програму "Доступні ліки". Від тепер пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою чи діабетом ІІ типу можуть отримати ліки безкоштовно або з незачною доплатою» - повідомив Ратушняк Я.П., головний лікар Чортківського комунального районного центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги. Також розповів, що значні кошти, що були виділені державою виявилися не використаними та врешті повернулися назад до казни. Щоб цьогоріч уникнути підводних каменів відбулася зустріч за круглим столом з метою виявлення прогалин у реалізації програми «Доступні ліки».
      У цьому контексті голова районної ради Віктор Шепета запропонував вислухати думку аптекарів стосовно ситуації, що склалася, вніс пропозицію вести постійний – щотижневий, щомісячний - моніторинг виконання програми з постійним інформуванням керівництва Чортківського комунального районного центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги, а також провести опитування людей – учасників програми з метою загального покращання ініціативи.