Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


06.03.2018
"Тарас Шевченко у Чорткові" під такою назвою проходить захід за участю мистецьких колективів Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.О.Барвінського
   6 березня в РКБК ім.К.Рубчакової відбувся захід з нагоди 204-ої річниці з дня народження поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча Тараса Шевченка "Тарас Шевченко у Чорткові" за участю мистецьких колективів Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.О.Барвінського.
   Участь у заході взяли народний депутат України Олег Барна, заступник голови райдержадміністрації Іван Віват, заступник голови районної ради Петро Пушкар, представники міської ради, святіші отці, громадськість, студенти місцевих коледжів, духовенство, студентська молодь, представники громадськості та інтелігенція краю.

    Протягом насиченої та яскравої програми зі сцени лунали милозвучні та знайомі з дитинства серцю кожного українця поезії українського національного генія. До уваги гостей було представлено різноманітний жанровий склад Шевченкових пісень та віршів, де поезія тісно переплелася із фольклорними традиціями, які в поета виступають у зіставлені з ситуаціями людського життя.
     Від першого і до останнього номера концертну програму з непідробною цікавістю та із затамованим подихом сприймали вдячні глядачі та обдаровували виконавців щирими оплесками.