Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


09.03.2018
Відбулося I пленарне засідання XIV сесії Чортківської районної ради
    7 березня відбулося I пленарне засідання XIV сесії районної ради VII скликання. На розгляд депутатів було винесено 24 питання. Насамперед голова районної ради Віктор Шепета спільно із заступником Петром Пушкарем та першим заступником голови РДА Іваном Заболотним привітали Завідувача сектору державної реєстрації РДА Сергія Бурку із отриманням відзнаки Президента України "За участь в Антитерористичній операції". Напередодні 8 Березня очільники району не могли оминути своєю увагою і прекрасну половину депутатського корпусу районної ради привітавши жінок-депутатів теплими словами та квітами. Адже це хороша нагода вкотре подякувати за чуйність, мудрість, підтримку і турботу, за те, що допомагають, чоловікам, надихають на добрі справи і звершення.
     Першим питанням депутати прийняли звернення щодо силового розгону наметового містечка 3 березня 2018 року. Події 03 березня, коли правоохоронці, грубо порушуючи Конституцію України, вдалися до силового розгону наметового містечка біля стін Верховної Ради України у Києві, побили та поставили учасників акції на коліна, вкотре підтвердили, що ми не можемо залишатися осторонь того, що відбувається у нашій державі. Це є не що іншим, як порушенням прав громадян України та приниження їх гідності. Депутатський корпус Чортківської районної ради сьомого скликання відкрито засуджує такі дії спецпризначенців та вважає їх злочинними. Від рук силовиків постраждали ветерани російсько-української війни та журналісти. Таким чином, дії поліцейських по силовому розгону наметового містечка підривають довіру не тільки до правоохоронних органів, а й до Кабінету Міністрів України, який спрямовує та координує діяльність поліції через Міністерство внутрішніх справ України та Президента України, який виступає гарантом додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.
    Наступним депутати заслухали звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2017 рік, доповідав перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний. Котрий детально поінформував присутніх про значне покращання показників промисловості та сільського господарства району. 
     Пленарне засідання продовжилося розглядом бюджетних питань. Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік, затвердили угоди, зміни до бюджету на 2018 рік та зміни до ряду програм.
   В цілому робота депутатів на пленарному засіданні пройшла конструктивно і виважено. З усіх запропонованих до розгляду питань були прийняті відповідні рішення.