Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


07.05.2018
Президія районної ради
   7 травня відбулося засідання президії Чортківської районної ради, відповідно до рішення якої був затверджений порядок денний другого пленарного засідання чотирнадцятої сесії районної ради.
 
Пропозиції
до порядку денного другого пленарного засідання
чотирнадцятої сесії Чортківської районної ради

11 травня 2018 року
1. Про утворення комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Чортківської районної ради Тернопільської області.
2.Звіт голови райдержадміністрації про виконання делегованих повноважень згідно рішення районної ради № 56 від 23 грудня 2015 року.
3.Звіт про роботу закладів культури у 2017 році.
4.Про план ремонту доріг на території Чортківського району у 2018 році.
5. Про звіт головного лікаря Чортківської центральної комунальної районної лікарні.
6.Про утворення комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради.
7. Про раціональне використання коштів Чортківським комунальним районним центром первинної медичної (медико – санітарної) допомоги.
8. Про утворення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Чортківської районної ради».
9. Звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.
10. Про внесення змін до програми інформатизації Чортківського району на 2018 – 2020 роки.
11. Про районну програму протидії організованій злочиності, корупції та тероризму на 2018-2022 роки.
12. Про районну програму впровадження Української Хартії вільної людини в навчальних закладах Чортківського району на 2018-2020 роки.
13. Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською, сільськими радами і громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
14. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
15. Про затвердження розпорядження голови районної ради.
16. Питання спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району.
17. Про внесення змін у пункт 2 рішення районної ради № 360 від 07 березня 2018 року «Про звільнення від плати за теплопостачання, газ та комунальні послуги ТОВ «Бенефіт Фут».
18. Про встановлення на території Чортківського району Дня вшанування пам`яті примусово виселених українців з етнічних територій так званого Закерзоння.
19. Про підтримку надання Томосу про автокефалію Православній церкві в Україні.
20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПП «ТЕРА - ІНВЕСТ» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об`єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій за межами населеного пункту на території Сокиринецької сільської ради Чортківського
району Тернопільської області.
21.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПП «ТЕРА - ІНВЕСТ» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об`єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій за межами населеного пункту на території Сокиринецької сільської ради Чортківського
району Тернопільської області.
22. Різне.