Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


22.11.2018
В залі засідань районної ради відбулося перше пленарне засідання сімнадцятої сесії районної ради
 
22 листопада ц.р. голова районної ради В.М.Шепета провів I пленарне засідання XVIІ сесії Чортківської районної ради за участі заступника голови районної ради П.І.Пушкара, голови райдержадміністрації О.Т.Чайчук, першого заступника голови РДА І.Я.Заболотного, заступника голови РДА Й.Й.Овод, представників районних служб, установ та організацій, працівників виконавчого апарату районної ради, сільських голів. У роботі сесії взяли участь 24 депутати районної ради та депутат обласної ради В.С.Градовий. Перш ніж розпочати засідання голова районної ради Віктор Шепета від імені депутатського корпусу привітав Зоряну Будзінську з призначенням на посаду начальника Чортківського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, а також представив радника голови районної ради на громадських засадах учасника АТО Сергія Бурку.
І пленарне засідання депутати розпочали з обговорення питань порядку денного. Частина питань були зняті з розгляду. Зокрема, за пропозицією депутата районної ради Яблонь Т.В., яку підтримала Звиняцький сільський голова Безушко Н.О. було знято з розгляду та відправлено на довивчення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за межами населеного пункту на території Звиняцької сільської ради Чортківського району Тернопільської області». Як з'ясувалося, більше 24 га сільського саду, котрий використовується ще і як пасовище у с. Звиняч за поданням відділу Держгеокадастру у Чортківському районі планувалося виставити на земельні торги.
Позиція Яблонь Т.В., Безушко Н.О та депутатського корпусу була одноголосною - без відома та погодження громади села такі рішення прийматися не можуть. Крім того відкладені на доопрацювання та вивчення за пропозицією депутата районної ради Задорожної Н.В. ще 5-ть земельних питань щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за межами населеного пункту на території Косівської сільської ради Чортківського району Тернопільської області з аналогічних причин.
За пропозицією голови Чортківської райдержадміністрації Чайчук О.Т. відправлено на довивчення питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТзОВ «Агрополіс» за межами населеного пункту на території Джуринської сільської ради Чортківського району Тернопільської області». До розгляду усіх вищезазначених питань депутатський корпус має повернутися після отримання рішень сесій відповідних сільських рад, які висловлять свою позицію.
Як уже зазначалося в попередньому номері, не набрало достатньої кількості голосів проект рішення районної ради «Про звернення депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області VII скликання щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення». Проте, одноголосним голосуванням було підтримано рішення «Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Чортківського району».
Депутатами були підтримані питання: «Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Чортківського району.
Депутатський корпус підтримав ряд змін до програм: «Про внесення змін до Програми сприяння поліції у підвищенні рівня
безпеки громадян на території Чортківського району на 2017-2021 роки;
Про внесення змін до районної програми фінансування фонду Чортківської районної ради на 2016-2020 роки для надання разової грошової допомоги; про районну програму «Населений пункт найкращого благоустрою та підтримки громадського порядку на 2019-2020 роки»;
«Про районну програму запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2019-2021 роки»; «Про районну програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2019 рік»; «Про районну цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2021 роки»; «Про програму розвитку місцевого самоврядування в Чортківському районі на 2019 – 2020 роки».
Депутати затвердили рішення «Про План діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних
актів на 2019 рік» та внесли зміни до Порядку публічного звітування головних розпорядників коштів.

Підтримали представники депутатського корпусу рішення про затвердження розпорядження голови районної ради та розпорядження голови районної державної адміністрації, затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів на території Горішновигнанської, Ридодубівської, Звиняцької та Сосулівської сільських рад, по яких у депутатського корпусу не виникло жодних запитань.
При обговоренні питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» основні видатки були спрямовані на виплату заробітної плати та оплату комунальних витрат бюджетних установ Чортківського району. Проте, ресурсів районного бюджету недостатньо для вирішення питання забезпечення заробітною платою, особливо медичних працівників. Саме тому, прозвучало ряд пропозицій щодо необхідності дофінансування медичної галузі з обласного бюджету.
Депутат обласної ради Градовий В.С. висловив своє бачення з ряду питань та відповів на запитання представників депутатського корпусу райради. Голова районної ради Шепета В.М. повідомив депутатів, що незабаром відбудеться ІІ пленарне засідання XVII сесії районної ради – у нас є ще багато питань, котрі потребують вирішення.  Депутатами було підтримано наступні питання порядку денного:

1. Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Чортківського району.
2.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.
3.Про затвердження угод між Чортківською районною радою та обласною, міською, сільськими радами і громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
4.Про внесення змін до Програми сприяння поліції у підвищенні рівня
безпеки громадян на території Чортківського району на 2017-2021 роки.
5. Про внесення змін до районної програми фінансування фонду Чортківської районної ради на 2016-2020 роки для надання разової грошової допомоги.
6. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
7. Про районну програму «Населений пункт найкращого благоустрою та підтримки громадського порядку на 2019-2020 роки».
8.Про районну програму запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2019-2021 роки.
9. Про районну програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2019 рік.
10. Про районну цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2021 роки.
11. Про програму розвитку місцевого самоврядування в Чортківському районі на 2019 – 2020 роки.
12. Про План діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних
актів на 2019 рік .
13. Про внесення змін до Порядку публічного звітування головних розпорядників коштів районного бюджету Чортківського району, затвердженого рішенням Чортківської районної ради № 201 від 23 грудня 2016 року .
14. Про затвердження розпорядження голови районної ради.
15. Про затвердження розпорядження голови районної державної адміністрації.
16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТзОВ «Е- Сейф Сосулівка » за межами населеного пункту на території Сосулівської сільської ради Чортківського району Тернопільської області.
17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ФО-П Марухно І.О. за межами населеного пункту на території Горішньовигнанської сільської ради Чортківського району Тернопільської області
18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ФО-П Марухно І.О. за межами населеного пункту на території Горішньовигнанської сільської ради Чортківського району Тернопільської області
19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ФО-П Марухно І.О. за межами населеного пункту на території Горішньовигнанської сільської ради Чортківського району Тернопільської області
20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ФО-П Марухно І.О. за межами населеного пункту на території Горішньовигнанської сільської ради Чортківського району Тернопільської області.
21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПАП «Дзвін» за межами населеного пункту на території Звиняцької сільської ради Чортківського
району Тернопільської області
22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПАП «Дзвін» за межами населеного пункту на території Горішньовигнанської сільської ради Чортківського району Тернопільської області
23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПАП «Дзвін» за межами населеного пункту на території Ридодубівської сільської ради Чортківського
району Тернопільської області.
24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПАП «Дзвін» за межами населеного пункту на території Ридодубівської сільської ради Чортківського
району Тернопільської області
25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПАП «Дзвін» за межами населеного пункту на території Ридодубівської сільської ради Чортківського
району Тернопільської області.
26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПАП «Дзвін» за межами населеного пункту на території Ридодубівської сільської ради Чортківського
району Тернопільської області.