Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


25.11.2018
ВШАНУЙМО ПАМ’ЯТЬ УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ!

    25 листопада 2018 року відбулася поминальна панахида та освячення пам’ятного Хреста, встановленого на місці розстрілу німецькими окупантами в’язнів Чортківської тюрми у полі між Чортковом та Ягільницею, що на Тернопільщині, на відстані 280 м від автодороги Чортків - Ягільниця.
    Вшанували пам'ять загиблих Героїв: голова Чортківської районної ради Віктор Шепета, голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, народний депутат України Олег Барна, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, голова, депутат обласної ради Василь Вислоцький, депутати районних та міських рад, керівники структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації, представники освіти та культури району, військовослужбовці Збройних Сил України, ветерани УПА, Преосвященний Владика Димитрій Григорак, священнослужителі різних конфесій, представники громадських та політичних організацій, родичі загиблих, жителі міста.
   Преосвященний Владика та всечесні отці відправили поминальну панахиду за полеглими у Ягільницькій трагедії.Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання. Далі, біля пам’ятного Хреста військовослужбовці вшанували пам’ять загиблих трьома пострілами. Присутні запалити пам’ятні свічі та поклали квіти до підніжжя полеглим у Ягільницькій трагедії.
     Опісля заходу присутні виконали молитву за Україну «Боже Великий Єдиний».