Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


03.12.2018
Благодійний концерт присвячений Міжнародному дню людей з обмеженими можливостями
    У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем людей з обмеженими можливостями. Для кожного з нас цей день нагода не забувати про те, що поруч живуть люди з особливими потребами, яким необхідна постійна увага та піклування. Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.
     Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.
   03 грудня 2018 року Божого відбувся Благодійний концерт, присвячений Міжнародному дню людей з особливими потребами, у приміщенні Бучацької єпархії УГКЦ. В цей день висловити свою підтримку дітям з особливими потребами завітали: депутат обласної ради Любомир Білик, голова Чортківської районної ради Віктор Шепета, заступник голови районної ради Петро Пушкар, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Яблонь, заступник керуючого справами - начальник майнового відділу виконавчого апарату районної ради Світлана Попіль, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, начальник відділу освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради Людмила Поліщук, начальник центру соціальних служб для дітей, сім"ї та молоді Чортківської міської ради Руслан Пліщук, представники Чортківського державного медичного коледжу та Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського, меценати, духовенство, працівники "Дому Милосердя", батьки, діти.
        Учасниками концерту були вихованці Благодійної організації "Дім милосердя", переможець "Голос. Діти 2" Роман Сасанчин та гурт "Тріода".
     Наша держава взяла на себе і виконує конкретні зобов’язання щодо матеріального забезпечення інвалідів, створення для них необхідних правових, соціально-побутових умов життя, надала ряд пільг, конституційно гарантувала рівні з іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства.
     Міжнародний день інвалідів нагадує нам, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги і яким ми маємо допомогти відчути себе рівними серед здорових співгромадян. Переймаючись буденними проблемами , ми повинні замислитися над не простою долею людей з вадами здоров’я не тільки у цей день 3-го грудня, а й протягом цілого року.