Новини

Новий розділ
Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


15.01.2019
Благодійна Різдвяна коляда
   Кожному християнину за покликом серця належить чинити добрі справи. У Чортківській районній раді уже стало доброю традицією колядувати, дарувати святковий настрій собі та оточуючим під час циклу Різдвяних свят. Цьогоріч у «Благодійній коляді», що проходила 15 та 17 січня 2019 року, взяли участь: керівнитво, виконавчий апарат , представники депутатського корпусу Чортківської районної ради під головуванням Віктора Шепети, працівники відділу культури, національностей та релігій Чортківської РДА, колектив районного комунального будинку культури імені Катерини Рубчакової.
Побували колядники в різних установах міста. Гостей приймали радо та щиро, і разом з ними співали різдвяні колядки, прославляючи народження Ісуса Христа.
Усі керівники районних служб та установ міста разом зі своїми колективами були вдячні за колядки і віншування. Традиції рідного народу об’єднують їх, а ще дають можливість у такий спосіб збирати кошти для благодійних цілей.
Висловлюємо щиру подяку тим, хто зустрів колядників та пожертвував кошти для Дому Милосердя. Спільними зусиллями було зібрано 22 144 грн., котрі передали мешканцям «Дому Милосердя». Бог навчає любити ближнього, як самого себе, тому не будьмо байдужими до бід, що випали на долю цих дітей з обмеженими можливостями, адже ми можемо зробити для них цей світ добрішим, яскравішим.