Новини

Новий розділ
Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


21.01.2019
Фізичне виховання та спорт - це шлях до здоров'я українців, процвітання нації
 У Чортківській районній комунальній дитячо-юнацькій спортивній школі за участю представників Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області в рамках виконання плану заходів з реалізації положень Меморандуму про партнерство та співробітництво від 21 грудня 2017 року № 171/7/17 між Міністерством молоді та спорту України та Фондом соціального страхування України проведено нараду з адміністрацією та трудовим колективом щодо дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці, профілактики виробничого травматизму та професійного захворювання, удосконалення системи управління охороною праці, профілактики захворюваності в навчальному закладі.
Начальник Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області Борова Л.В. проінформувала працівників закладу про проведений аналіз використання Чортківською районною комунальною дитячо-юнацькою спортивною школою у 2018 році коштів Фонду соціального страхування України а також повідомила про порядок забезпечення застрахованих осіб реабілітаційним лікуванням.
Страховий експерт з охорони праці Чортківського відділення Побуринний В.Є. у своєму виступі акцентував на аналізі нещасних випадків виробничого характеру, які зареєстровано у 2018 році в Чортківському районі. Проаналізовано причини їх виникнення, наголосив на необхідності проведення профілактичної роботи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров’я застрахованих осіб, викликаних умовами праці. Також надано допомогу в організації пропаганди безпечних методів праці серед працівників закладу.
Акцентовано, що для усунення шкідливих та небезпечних факторів під час проведення навчально-тренувального процесу із юними вихованцями спортивної школи, необхідно дотримуватись і тренерам і юним вихованцям норм та правил з охорони праці, проводити роз’яснювальну роботу щодо організації безпечних методів праці, особистої безпеки та здоров’я.
Формування культури праці та здобуття знань щодо безпечних і нешкідливих умов праці, дотримання здорового образу життя, заняття фізкультурою та спортом учнівська молодь отримує у стінах спортивно - тренувального навчального закладу.
Вивчення юними вихованцями спортивної школи питань охорони життя, здоров’я та безпеки праці сприяє підвищенню рівня підготовки, впровадження безпечних та нешкідливих умов навчально – тренувального процесу, запобіганню травматизму у закладі.
Питання охорони праці і безпеки життєдіяльності дедалі серйозніше звучить сьогодні в організації навчально - тренувального процесу Чортківської районної комунальної дитячо-юнацької спортивної школи, адже дотримання встановлених норм та правил з охорони праці – це одна з найважливіших складових її ефективної діяльності.


Із трудовим колективом навчально-виховного закладу спілкувався страховий експерт з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області В.Є.Побуринний