Новини

Новий розділ
Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


05.02.2019
Засідання оргкомітету до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану
  За участі заступника голови Чортківської районної ради Петра Пушкара та керуючого справами виконавчого апарату районної ради Тетяни Яблонь відбулося засідання оргкомітету щодо відзначення в Чортківському районі та місті Чорткові Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.
   На нараді обговорили та узгодили проведення наступних заходів.
   15 лютого в 13.00 год.– відбудеться покладання квітів та запалювання свічей біля пам'ятника загиблим воїнам афганцям та відвідування сімей загиблих та померлих.
   20 лютого в 14.00 год. – проведення поминальної панахиди до Дня Героїв Небесної Сотні біля церкви Святої Покрови.
   Як зазначив заступник голови районної ради Петро Пушкар, районна рада виступить співорганізатором усіх заходів, що відбудуться в районі, а також долучиться до проведення, зокрема, надасть приміщення районного комунального будинку культури ім.К.Рубчакової, а учасникам бойових дій в Афганістані та сім'ям загиблих буде виділена щорічна одноразова матеріальна допомога.
     Запрошуємо громадські організацій, учнівську та студентську молодь вшанувати пам'ять загиблих в Афганістані та Героїв Небесної Сотні.