Новини

Новий розділ
Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


06.02.2019
Концерт з нагоди відзначення учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ із Республіки Афганістан
   06 лютого 2019 року в РКБК ім.К.Рубчакової відбувся концерт Тернопільського гурту «Долг» з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ із Республіки Афганістан. Вшанувати учасників бойових дій та віддати шану загиблим в тій страшній війні зібралися представники районної та міської влади: заступник голови Чортківської районної ради Петро Пушкар, голова Чортківської райдержадміністрації Оксана Чайчук, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, начальник управління культури, національностей та релігій Ольга Дембіцька, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Яблонь, заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради , начальник майнового відділу Світлана Попіль, колишні військові побратими, матері та дружини «афганців», герої сучасності – учасники АТО, військовослужбовці, волонтери і просто небайдужі.
   Від імені членів спілки виступив голова районної патріотичної спілки воїнів-афганців Михайло Заблоцький. Представники влади висловили подяку ветеранам Афганістану, побажали здоров′я і мирного неба.
      Загиблих земляків та всіх, хто не повернувся додому з Афганістану, присутні вшанували хвилиною мовчання.Не заживає в серці ранаНе заживає в серці рана.
Болить у матері за сина.
Молитва слізна материна-
Не вберегла від смерті сина.

Із ночі в ніч відлуння бою:
„Мій синку, любий, я з тобою!”
Пісок розпечений в пустелі,
Гаряче сонце, сірі скелі.

Ось постріл, крики, лемент бою...
„Мій синку, любий, я з тобою!”
Знов постріл, крики, лемент, стогін...
Підрублено під корінь пагін.

Той пагін був з міцного роду.
Йому не було переводу.
Земля йому давала сили -
Всі хлібороби нею снили.

Мав чорні брови, очі сині...
За що загинув на чужині?
І де взялась та чорна сила,
Що поламала твої крила?

Чому намарно гинуть діти?
Ще довго буде лан чорніти...