Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


13.03.2019
Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до проведення ІІ конкурсу-фестивалю хорових колективів духовної музики у Бучацькій Єпархії УГКЦ «Боже, Україну, збережи»
   13 березня заступник голови Чортківської районної ради Петро Пушкар та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Яблонь під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод взяли участь у засіданні організаційного комітету з підготовки до проведення ІІ конкурсу-фестивалю хорових колективів духовної музики у Бучацькій Єпархії УГКЦ «Боже, Україну, збережи», в рамках відзначення 100-річчя Чортківської офензиви.
   У засіданні організаційного комітету також взяли участь представники районного і міського відділів культури, духовенство та інших членів оргкомітету.
      У ході засідання обговорено ряд організаційних питань, а саме: місце проведення заходу, піднімалося питання кількості музичних номерів, виготовлення атрибутики та сувенірів, фінансова сторона, спільне виконання Гімну Січових Стрільців «Ой, у лузі червона калина».
     Відтак, члени організаційного комітету вирішили провести конкурс – фестиваль 11 травня та детально вивчити організаційні питання щодо даного заходу.