Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


28.03.2019
Члени колегії розглянули наступні питання
 Голова районної ради Віктор Шепета 28 березня взяв участь у засіданні колегії Чортківської районної державної адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Оксани Чайчук. У роботі засідання взяли участь заступник голови районної ради Петро Пушкар, перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Заболотний, голови ОТГ, сільські, селищні голови, керівники управлінь та відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівники окремих підприємств, установ і організацій району.
 
Члени колегії заслухали наступні питання порядку денного:
 
 1. Про стан фінансування та хід виконання районної програми медичного забезпечення часткової мобілізації і призову громадян на військову службу, учасників АТО та демобілізованих із зони АТО та членів їх сімей за 2018 та на 2019 роки.
 2. Про стан готовності сільськогосподарських підприємств району до весняно-польових робіт 2019 року.
 3. Про стан виконання указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голів обласної та районної державних адміністрацій з питань соціально-правового захисту дітей, зокрема, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, запобігання соціальному сирітству та профілактики протиправних проявів у дитячому середовищі.
 4. Про стан використання водних об’єктів на території району.

  Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.