Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


14.04.2019
Дорога Христа i Твоя дорога...
    14 квітня віряни пройшли Хресною Дорогою вулицями міста Чорткова. Біля церкви Новомучеників УГКЦ розпочався Хресний хід, котрий очолив Владика Димитрій та Всечесні отці. Об’єдналися у щирій молитві під знаком святого і животворного хреста Господнього заступник голови Чортківської районної ради Петро Пушкар, голова Чортківської райдержадміністрації Оксана Чайчук, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, міський голова Володимир Шматько, представники депутатського корпусу Чортківської районної та міської рад, трудових колективів, підприємств, установ та організацій, військовослужбовці і учасники АТО, громадськість краю. Богослужіння Хресної Дороги завжди БОГОВІ миле, а нам дуже помічне. Цей духовний скарб переносить нас думкою у ту сиву давнину, коли Пилат засудив Ісуса Христа на смерть. Розважаючи про Христові страсті, Його терпіння і муки, ми йдемо за Ісусом, крок за кроком аж на гору Голгофу, де було виконано вирок смерті - розп'яття.
    Хресна дорога - це свідоцтво вічної незгасаючої любові Ісуса Христа до нас, яка освячена невинною Кров'ю, нечуваними стражданнями та незліченними Ранами Святого Тіла нашого Спасителя.Тож наповнимо наші серця вдячністю і гарячою любов'ю до Ісуса через духовну співучасть в цьому набоженстві до Божого Сина за відкуплення людського роду від гріха і вічної загибелі.
    Ця хресна хода в особливий спосіб також стала молитвою за мир в Україні та кожній родині, за благословення і мудрість українського народу.