Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


19.06.2019
Роздержавлення державних друкованих ЗМІ. Укладання договору оренди
   Законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» розпочато реформування друкованих засобів масової інформації, засновниками яких є органи місцевого самоврядування.
    Віповідно, до рішення Чортківської районної ради № 114 від 24.03.2016 року «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети «Голос народу», однойменна газета стала самостійним друкованим виданням, а районна ради вийшла із співзасновників друкованого засобу інформації.
  18 червня 2019 року укладено договір між районною радою, в особі голови ради Віктора Шепети та головного редактора газети «Голос народу» Любомира Габруського.
   У процесі реформування майно, що перебувало на балансі редакції, передано в оренду ТОВ «Редакції газети «Голос народу», загальною площею 272,9 м.кв, що розміщене за адресою м. Чортків, вул. Зелена,3, терміном на 15 років та встановлено орендну плату 1 (одну) гривню в рік, відповідно до рішення № 547 «Про надання дозволу на передачу приміщення в оренду».