Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


21.06.2019
День Державної служби України відзначили на Чортківщині
   Вдячність та гарні побажання линули сьогодні, 21 червня, в РКБК ім.К.Рубчакової усім державним службовцям з нагоди професійного свята. У зв’язку з цим привітати  працівників державної служби та ветеранів завітали: заступник голови районної ради Петро Пушкар, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Яблонь, голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, керівник апарату Чортківської райдержадміністрації Людмила Мельник.
   Державний службовець - це особлива професія, представник котрої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого - несе велику відповідальність за стан справ у суспільстві.
     Від професіоналізму, наполегливості, сумлінного виконання обов"язків державних службовців залежить соціальна стабільність, рівновага у суспільстві, моральне, фінансове благополуччя населення, успіх масштабних реформ, ефективне вирішення актуальних соціально-економічних проблем.
    Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Бажаю, щоб кожен день Вашого життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.