Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


11.11.2013
Я любив вас усіх, та найбільше любив Україну,,,
    10 листопада в Чортківському районному комунальному будинку культури ім. К.Рубчакової проходив творчий вечір Заслуженого діяча мистецтв України, поета – пісняра, уродженця Тернопільщини Степана Галябарди.
    Ще в далеких 70-их Степан Петрович розпочав свою трудову діяльність на Чортківщині, а точніше в районній газеті літературним працівником. Доля вела його різними стежинами, але вкотре повертаючись у Чортків поет – пісняр згадував літературну школу районки, колег по перу, і хоч їх нині залишилося мало, проте колектив газети «Голос народу» у повному складі на чолі з редактором Любомиром Габруським прийшов на творчий вечір, щоб привітати на Чортківщині відомого і улюбленого автора, який написав більше двох сотень  українських шлягерів.
    Щирі вітання від Чортківської районної ради полинули з уст заступника керуючого справами – начальника відділу з гуманітарних питань районної ради Тетяни Яблонь, яка зазначила, що «автор привідкрив частину свого серця і своєї душі чортківській громаді. Кажуть, що щирість сьогодні не в моді. Але мода проходить, а щирість, душевність, талант, які є у Степана Галябарди, залишаються вічними цінностями , не підвладними ні моді, ні часу».
    Своє пошанування поету – пісняру висловили міський голова Михайло Вербіцький , начальник відділу культури і туризму, національностей та релігій Чортківської РДА Галина Чайківська, шанувальники таланту та родичі, які проживають у м.Чорткові.
«Несу свій хрест», «Стрілецький романс», «Гілка калини», «Сестричці», «Мово, моя рідна мово», «Яворина», ряд інших творів неслися по залу у виконанні автора, його колеги, автора нотних текстів на слова Степана Галябарди, Заслуженого діяча мистецтв України Василя Волощука, місцевих виконавців.
    Поетичні рядки, що породжені, як сказав сам поет - пісняр, двома вулканами – любов "ю до України та любов "ю до жінки пронизували весь вечір, а під завісу свята Степан Галябарда виконав віночок пісень – шлягерів, які полюбилися українцям, і, здається, уже стали народними, бо підспівували їх усім залом.