Документи Рішення Рішення VII скликання ІІІ сесія (02 лютого 2016 року) № 77-91 № 85 Про районну програму медичного забезпечення часткової мобілізації і призову громадян на військову службу учасників АТО та демобілізованих із зони АТО на 2016 рік

 
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ТРЕТЯ СЕСІЯ
Р І Ш Е Н Н Я

від 02 лютого 2016 року                                                                                          № 85
м. Чортків

Про районну програму медичного забезпечення
часткової мобілізації і призову громадян на
військову службу, учасників АТО та демобілізованих
із зони АТО на 2016 рік


Розглянувши розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 25 січня 2016 року №30-од «Про проект районної програми медичного забезпечення часткової мобілізації і призову громадян на військову службу, учасників АТО та демобілізованих із зони АТО на 2016 рік», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 01 лютого 2016 року, районна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Затвердити районну програму медичного забезпечення часткової мобілізації і призову громадян на військову службу учасників АТО та демобілізованих із зони АТО на 2016 рік.
2. Чортківській районній державній адміністрації, її відділам та управлінням забезпечити виконання даної програми.
3. Звернутися до Чортківської міської ради, рад об’єднаних територіальних громад Чортківського району щодо прийняття «Програми медичного забезпечення часткової мобілізації і призову громадян на військову службу учасників АТО та демобілізованих із зони АТО на 2016 рік» та проінформувати депутатів районної ради про хід вирішення даного питання на черговій сесії районної ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Віват І.О.) та на постійну комісію районної ради з питань бюджету (Рудик С.М.).


Голова районної ради                                                                                      В.М. Шепета