Районна рада Фракції та групи

Депутатська фракція  ВО«Свобода»


1. КРУПА Руслан Іванович
уповноважений представник депутатської фракції в районній раді
2. КОБЕРНІК Мар'яна Василівна
3. ЗАПУХЛЯК Валерій Богданович
4. ЗОЛОТА Мар'яна Юріївна
5. ЛИЖНИК Роман Іванович
6. СІВАК Світлана Теодеївна
   


Депутатська фракція ПП «Європейська Солідарність»


1. ГРАДОВИЙ Василь Гнатович
уповноважений представких депутатської фракції в районній раді
2. МЕЛЕШКО Оксана Петрівна
3. ЧОРТКІВСЬКИЙ Роман Володимирович
4. КОСТЕНКО Ігор Семенович
5. ШКАБАР Євген МИхайлович
6.
7.

КОСТІВ Ярослав Васильович
СОХАЦЬКИЙ Михайло Петрович

  

Депутатська фракція ПП "Довіра"

1. ЧОРБА Андрій Анатолійович
уповноважений представник депутатської фракції в районній раді
2. ЧЕЛЯДІН Оксана Адамівна
3. ПАСІЧНИК Андрій Анатолійович
4.
5.
6.
ШЕПІТКА Борис Іванович
ГОЛОВЕЦЬКИЙ Сергій Михайлович
ЯКОВИЩАК Іван Володимирович
 

Депутатська фракція ПП «За майбутнє»
  

1. СТЕЧИШИН Іван Степанович
уповноважений представник депутатської фракції в районній раді
2. БЕРЕЗОВСЬКА Ірина Василівна
3. ЛУКАЧИК Тетяна Олександрівна
4. МЕЛЬНИЧУК Олег Йосипович
5.
6.
ОГЛОДАНА Наталія Анатоліївна
СОРБА Петро Степанович

 
Депутатська фракція ВО "Батьківщина"

 

1. КРИСА Петро Андрійович
уповноважений представник депутатської фракції в районній раді
2. БАБАЛА Василь Васильович
3.
4.
5.
6.
ДУТКА Марія Петрівна
ПЕЛЯК Володимир Петрович
ПЛІЩУК Ярослав Петрович
ЯРЕМА Орест Йосипович


Депутатська фракція ПП "Слуга Народу"

 

 1. ШИПІТКО Володимир Васильович
уповноважений представник депутатської фракції в районні раді
 2. НАПАСТЮК Володимир Леонідович
 3.
 4.
 5.
УГЛЯР Ярослав Євгенович
КОСТЮК Дмитро Ігорович
НОВІНЧУК Степан Михайлович



 

 

 



Депутатська група ПП "Українська Галицька Партія "

 

 1.  ГОЛОВАТИЙ Олег Михайлович
уповноважений представник депутатської групи в районній раді
 2. ЧУБАК Тетяна Констянтинівна
 3.
 4.
РІЙ Остап Євгенович
КОГУТ Євгенія Михайлівна




 

 

 
Депутатська група ПП "Сила Людей"

 

 1.  ЗАГАЙКО Ярослав Петрович
уповноважений представник депутатської групи в районній раді
 2.
 3.
 4.
 ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Ярослав Йосипович
ЧЕРЕДНІКОВА Ольга Василівна
ЛЕВКОВИЧ Уляна Володимирівна




 

 



Депутатська група ПП "Радикальна партія Олега Ляшка"

1. ШЕРЕМЕТА Петро Петрович 
уповноважений представник депутатської групи у районній раді                                             
2. ОЛЕКСЮК Євген Євгенович
3.
4.
АНДРУСІВ Надія Степанівна
ІЖУК Богдан Володимирович





 

 



Депутатська група ПП "Європейська Солідарність" (Заліщики)

1. КРАСНЮК Роман Петрович
уповноважений представник депутатської групи у районній раді
2. ТАНЧИК Наталія Володимирівна
3. БЕЗУШКО Оксана Миколаївна







Позафракційні

 

1. ЧУПРІЙ Марія Олегівна
2. САСАНЧИН Зоряна Ярославівна