Районна рада Постійні комісії

 

 

 

Постійна комісія з питань бюджету та економічного розвитку

 

Голова комісії

Новінчук Степан Михайлович   

ПП "Слуга народу"

 

Градовий Василь Гнатович  

ПП "Європейська солідарність"

 

Бабала Василь Васильович

 

ВО "Батьківщина" 

 

Мелешко Оксана Петрівна

   

ПП "Європейська солідарність"

   

 

Головатий Олег Михайлович

ПП "Українська галицька партія"

 

 

Загайко Ярослав Петрович

ПП "Сила людей"
 

 

Яковищак Іван Володимирович

 

ПП "Довіра"

 

Березовська Ірина Василівна

ПП "За майбутнє"
 

 


Олексюк Євген Євгенович
   


ТО "Олега Ляшка"
   

 

Сівак Світлана Теодеївна

ВО "Свобода"

 

 

Пеляк Володимир Стефанович

ВО "Батьківщина"

 

 

Постійна комісія з правових питань, депутатської діяльності, етики та регламенту районної ради

 

 

 Голова комісії

Запухляк Валерій Богданович

ВО "Свобода"
 

 

Краснюк Роман Петрович

ПП "Європейська солідарність"

 

 
   

 

 

Охота Василь Васильович

ПП "Європейська солідарність"
 

 

Шипітко Володимир Васильович

ПП "Слуга народу"                               

 


Лукачик Тетяна Олександрівна

Дутка Марія Петрівна

Шипітка Борис Іванович


ПП "За майбутнє"

ВО "Батьківщина"

ПП "Довіра"

 

  

Постійна комісія з питань природокористування, земельних ресурсів та екології  

 


Голова комісії

Оглодана Наталія Анатоліївна   

ПП "За майбутнє"
 

 

Чубак Тетяна Костянтинівна
           

ПП "Українська галицька партія"

 

 

 

Добровольський Ярослав Йосипович

ПП "Сила людей"

 

Сохацький Михайло Петрович
             
 

ПП "Європейська солідарність"

 

Угляр Ярослав Євгенович

ПП "Слуга людей"

 

 

Шкабар Євген Михайлович

ПП "Європейська солідарність"
 

 

Головецький Сергій Михайлович

Криса Петро Андрійович

Шеремета Петро Петрович

Золота Мар`яна Юріївна
  

ПП «ДОВІРА»

ВО "Батьківщина"

ТО "Олега Ляшка"

ВО "Свобода"
 

 

                                       

 

 


Постійна комісія з питань залучення інвестицій, підприємництва та комунальної власності 
                            
             Голова комісії   
Пасічник Андрій Зіновійович           ПП «Довіра»

                                        Костюк Дмитро Ігорович                ПП «Слуга народу»
                                                                
                                        Мельничук Олег Йосипович            ПП «За майбутнє»

                                        Стечишин Іван Степанович             ПП «За майбутнє»

                                        Череднікова Ольга Василівна          ПП «Сила людей»

                                        Чорба Андрій Анатолійович             ПП «Довіра»

                                        Танчик Наталія Володимирівна        ПП "Європейська солідарність"
                                                                                                                                                                                                                       
                                        Костенко Ігор Семенович                ПП "Європейська солідарність"
                                                                                                                                                                                             
                                        Кобернік Мар`яна Василівна            ВО «Свобода»

                                        Крупа Руслан Іванович                    ВО «Свобода»

                                        Ярема Орест Йосипович                   ВО «Батьківщина»

                                        Когут Євгенія Михайлівна                ПП «Українська галицька партія
»                                                                                                                                                                                                                 
                                        Іжук Богдан Володимирович            ТО «Олега Ляшка» 


 

Постійна комісія з питань розвитку освіти, культури охорони здоров`я та соціальних питань

 

Голова комісії

Чортківський Роман Володимирович

ПП «Європейська солідарність»
 

 

Напастюк Володимир Леонідович

ПП «Слуга народу»
 

 

Сорба Петро Степанович

ПП «За майбутнє»

 

 

Пліщук Ярослав Петрович

ВО«Батьківщина»
 

 

 

Рій Остап  Євгенович


Левкович Уляна Володимирівна


Челядін Оксана Адамівна


Костів Ярослав Васильович



Безушко Оксана Миколаївна


Лижник Роман Іванович

Андрусів Надія Степанівна

ПП "Українська галицька партія"

ПП «Сила людей»


ПП «Довіра»


ПП «Європейська солідарність»


ПП «Європейська солідарність"

ВО "Свобода"

ТО «Олега Ляшка»