Документи Програми №661 Про внесення змін до рішення районної ради від 06 вересня 2018 року № 441 « Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва в Чортківському районі на 2019-2020 роки»

  ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 23 червня 2020 року № 661
м. Чортків

Про внесення змін до рішення районної ради
від 06 вересня 2018 року № 441 « Про Програму розвитку малого
і середнього підприємництва в Чортківському районі на
2019-2020 роки»

Розглянувши розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 15 червня 2020 року № 111-од «Про внесення змін до Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Чортківському районі на 2019-2020 роки» , керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 18 червня 2020 року Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА :

1.Внести до рішення районної ради від 06 вересня 2018 року № 441 « Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва в Чортківському районі на 2019-2020 роки» такі зміни :

1) у тексті Програми слова «Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації, ЦНАП, Сектор підтримки підприємництва Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації в усіх відмінках замінити словами «Сектор надання адміністративних послуг райдержадміністрації»;

2) у тексті Програми слова «відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації» - виключити;

3) підпункт 3.3 пункту 3 розділу 6 даної Програми доповнити словами «виготовлення ключів кваліфікованих електронних підписів».

2. Чортківській районній державній адміністрації, її управлінням та відділам, районному центру зайнятості, Чортківській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління фіскальної служби України у Тернопільській області забезпечити реалізацію завдань даної Програми.

3. Виконавцям Програми забезпечити використання бюджетних коштів на виконання заходів у населених пунктах району (за виключенням міста Чорткова та об’єднаних територіальних громад).

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови Чортківської районної державної адміністрації /Іван ЗАБОЛОТНИЙ/ та на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі /Михайло ДЕМКОВИЧ/.


Голова районної ради                     Віктор ШЕПЕТА