Карта сайту Чортківське об"єднане Управління Пенісійного фонду України інформує ІНФОРМАЦІЯ ПФУВідшкодування пільгових пенсій
сільськогосподарськими підприємствами

Згідно абзацу 4 пункту 1 статті 2 Закону України “Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування” (із змінами) для підприємств, установ, організацій, крім тих, які є платниками фіксованого сільськогосподарського податку, об’єктом оподаткування є також фактичні витрати на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до пунктів “б”- “з” статті 13 Закону України “Про пенсійне забезпечення” до досягнення працівниками пенсійного віку, передбаченого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.
1 січня 2015 року набрав чинності Закон України від 28.12.2014 № 71-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи”, яким внесено зміни до Податкового кодексу України, а саме з переліку загальнодержавних податків і зборів виключено фіксований сільськогосподарський податок.
Для платників єдиного податку виключень щодо відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, чинним законодавством не передбачено.Начальник відділу надходження,
прогнозування платежів, обліку
застрахованих осіб та
контрольно-перевірочної роботи                                                                                      О.А.Колесніков


Управління Пенсійного фонду України в Чортківському районі повідомляє, що станом на 12.12.2014 року на виплату пенсій та допомог профінансовано 49,71 % коштів від місячної потреби на грудень 2014 року.
Начальник Управління Б.Г. Ситник
center;">ІНФОРМАЦІЯ ПФУ
 ОГОЛОШЕННЯ НА РАДІО
            ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ ЧИ ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ З РОБОТИ
Окремі складові пенсійної виплати встановлюються в залежності від того, працює особа чи ні. Тому важливо своєчасно повідомляти органи Пенсійного фонду про своє працевлаштування чи звільнення з роботи.
Працюючим пенсіонерам пенсія не виплачується, якщо вона
призначена:
•достроково з урахуванням норм законів України "Про зайнятість населення" (за скороченням чисельності) та "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні" (за станом здоров’я) у період до досягнення загальновстановленого пенсійного віку;
•жінкам, які народилися після 01.10.1956 р. та скористалися правом дострокового виходу на пенсію по досягненні 55-річного віку зі зменшенням її розміру до досягнення пенсійного віку, визначеного статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування";
•за вислугу років у період роботи особи за спеціальністю, що дає право на призначення пенсії за вислугу років;
•соціальна пенсія (крім соціальних пенсій інвалідам з дитинства).


 
Заступник начальника Управління                                                                                          Л.П.Філяк

 
    Управління Пенсійного фонду України в Чортківському районі повідомляє, що згідно звітних даних за березень 2014 року в районі 1731 найманих працівників отримують зарплату на рівні мінімальної або менше мінімального рівня.


Начальник відділу надходження,
прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб
та контрольно-перевірочної роботи                                                                          О.А. Колесніков
    Управління Пенсійного фонду України в Чортківському районі повідомляє, що станом на 18.07.2014 року на виплату пенсій та допомог профінансовано 79,06 % коштів від місячної потреби на липень 2014 року.

В.о.начальника Управління Л.О.Бобак    Управління Пенсійного фонду України в Чортківському районі повідомляє, що станом на 21.07.2014 року на виплату пенсій та допомог профінансовано 82,54 % коштів від місячної потреби на липень 2014 року.

В.о.начальника Управління Л.О.Бобак
  
 

    Управління Пенсійного фонду України в Чортківському районі повідомляє, що станом на 22.07.2014 року на виплату пенсій та допомог профінансовано 89,93 % коштів від місячної потреби на липень 2014 року.

В.о.начальника Управління Л.О.Бобак

Управління Пенсійного фонду України в Чортківському районі повідомляє, що станом на 24.07.2014 року на виплату пенсій та допомог профінансовано 98,05 % коштів від місячної потреби на липень 2014 року.

В.о.начальника Управління Л.О.Бобак
Управління Пенсійного фонду України в Чортківському районі повідомляє, що станом на 12.12.2014 року на виплату пенсій та допомог профінансовано 49,71 % коштів від місячної потреби на грудень 2014 року.


Начальник Управління Б.Г. СитникУправління Пенсійного фонду України в Чортківському районі повідомляє, що станом на 16.12.2014 року на виплату пенсій та допомог профінансовано 63,72 % коштів від місячної потреби на грудень 2014 року.

Начальник Управління Б.Г. СитникУправління Пенсійного фонду України в Чортківському районі повідомляє, що станом на 18.12.2014 року на виплату пенсій та допомог профінансовано 72,85 % коштів від місячної потреби на грудень 2014 року.

Начальник Управління Б.Г. Ситник
 


Управління Пенсійного фонду України в Чортківському районі повідомляє, що станом на 19.12.2014 року на виплату пенсій та допомог профінансовано 82,54 % коштів від місячної потреби на грудень 2014 року.

Начальник Управління Б.Г. Ситник