Документи Рішення Рішення VII скликання ІІІ сесія (02 лютого 2016 року) № 77-91 № 90 Про звернення депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області

 
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ТРЕТЯ СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я
від 02 лютого 2016 року                                                                                  № 90
м. Чортків

Про звернення депутатів
Чортківської районної ради
Тернопільської області


Відповідно до частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Чортківська районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати звернення депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області до Верховної Ради України (додається).
2. Текст рішення та звернення надіслати Голові Верховної Ради України Гройсману В.Б., керівникам груп і фракцій у Верховній Раді України, та Народному депутату України Барні О.С.
3. Текст рішення та звернення направити Тернопільській обласній раді, районним радам області для прийняття на відповідних сесіях рад.
4.Дане звернення опублікувати в газеті «Голос народу» та оприлюднити на офіційному сайті Чортківської районної ради.Голова районної ради                                                                         В.М.Шепета


Додаток
до рішення сесії районної ради
від 02 лютого 2016 року № 90


ЗВЕРНЕННЯ
Депутатів Чортківської районної ради
до Верховної Ради України

Шановні народні депутати!

Кожен з вас делегований до парламенту українським народом захищати його право на свободу і гідне життя.
Свобода України, її Соборність та суверенітет нині перебувають під загрозою. Російські окупанти, які здійснили анексію Криму і розпочали страшну війну на Донбасі, воліють легалізувати свої загарбницькі дії і змусити міжнародну спільноту визнати псевдодержави - так звані ЛНР і ДНР, цілком підконтрольні Кремлю.
Узаконення дій терористів може відбутися шляхом прийняття Верховною Радою відповідних змін до Конституції, які передбачають особливий порядок місцевого самоврядування на окремих територіях Луганської і Донецької областей. По факту - це особливий статус Донбасу і легалізація влади терористичних угрупувань, які за підтримки російських окупантів і за їх безпосередньої участі вбивали і вбивають українських Героїв зі Збройних Сил та добровольчих батальйонів, вбивали і вбивають мирне населення, знищували і знищують збудовану за десятки років інфраструктури, вели і ведуть агресивну антиукраїнську пропаганду, переслідуючи і залякуючи проукраїнське населення.
Тому, розуміючи важливість прийняття змін до Конституції щодо децентралізації, необхідність яких ми на місцях усвідомлюємо найкраще, закликаємо вас заради захисту інтересів України та українців прийняти наступне історичне рішення - в жодному випадку не голосувати за зміни до Конституції, які стосуються особливого статусу Донбасу, як би його не називали, за красивою ширмою інших слів сховавши його справжню, жорстоку та приховану від суспільства сатанинську суть - узаконити окупантів, чий чобіт топче святу українську землю.
Сьогодні на вас дивиться вся країна. І лише від вас самих залежить, ким ви увійдете в українську історію - захисниками Соборності чи тими, хто розділить відповідальність за знищення України як єдиної держави.
Вважаємо, що прийняття змін до Конституції України має бути попередньо обговорено та підтримано на Всеукраїнському референдумі.
Путінські зміни до Конституції - це плювок на могили тих, хто віддав життя за волю України під час війни з москалями на Донбасі.
Слава Україні!
Звернення прийняте на третій
позачерговій сесії Чортківської районної
ради Тернопільської області