Документи Рішення Рішення VII скликання V сесія (24 березня - 01 квітня 2016 року) № 99-128 № 99 Про звернення депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області

Результати поіменного голосування
Результати поіменного голосування


ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
П’ЯТА СЕСІЯ
Р І Ш Е Н Н Я
від 24 березня 2016 року                                                                                     № 99
м.Чортків

Про звернення депутатів
Чортківської районної ради
Тернопільської області


Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Чортківська районна рада
Вирішила:
1. Підтримати звернення депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області щодо вжиття невідкладних заходів для звільнення народного депутата України Савченко Надії Вікторівни (додається).
2.Тексти рішення та звернення направити Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, Міністерству закордонних справ України.
3. Дане звернення оприлюднити в газеті «Голос народу» та на сайті Чортківської районної ради.Голова районної ради В.М.ШепетаЗатверджено
рішення сесії районної ради
від 24 березня 2016 року № 99

Президенту України
Верховній Раді України
Кабінету Міністрів України
Міністерству закордонних
справ України
 
ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області щодо вжиття невідкладних заходів
для звільнення народного депутата України
Савченко Надії Вікторівни

26 жовтня 2014 року на позачергових виборах до Верховної Ради України Савченко Надію Вікторівну було обрано народним депутатом України.
Вперше за історію незалежної Української держави до Верховної Ради України обрано народного депутата України, який не має можливості представляти народ України у сесійній залі українського парламенту, оскільки очевидно незаконно утримується під вартою на території іншої держави за безпідставними звинуваченнями та з очевидними порушеннями міжнародних стандартів захисту прав і свобод людини.
Безпідставність звинувачень тоталітарно-репресивною системою російських органів влади не викликає жодних сумнівів, мільйони людей в усьому світі висловили свою підтримку Надії Савченко.Разом з тим, обвинувачення вимагає для Надії Савченко двадцять три роки ув'язнення, свідомо затягуючи оголошення вироку.
За таких умов, заходи української влади в питанні звільнення Надії Савченко, на превеликий жаль, не мали бажаних результатів, а втручання міжнародних інституцій в дану ситуацію не мало необхідного ефекту.
У зв'язку з викладеним вище, звертаємося до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Міністерства закордонних справ України об'єднати зусилля та мобілізувати дипломатичні, економічні та будь-які інші зусилля в питанні звільнення народного депутата України Савченко Надії Вікторівни та всіх інших політичних в`язнів, які незаконно утримуються на території Російської Федерації.
 
Звернення прийнято на
п`ятій сесії Чортківської
районної ради сьомого скликання