Документи Рішення Рішення VII скликання V сесія (24 березня - 01 квітня 2016 року) № 99-128 № 103 Про внесення змін до рішення сесії Чортківської районної ради від 04.05.2007 року № 175 «Про спосіб приватизації та умови продажу будівлі та майна недіючого кінотеатру «Мир»

Результати поіменного голосування
Результати поіменного голосування

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
П'ЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 березня 2016 року                                                                              № 103
м. Чортків

Про внесення змін до рішення районної ради
№ 175 від 04.05.2007 року «Про спосіб
приватизації та умови продажу будівлі
та майна кінотеатру «Мир».

Розглянувши клопотання ТзОВ «ТРК СІТІ ЦЕНТР»» від 5 лютого 2016 року № 5, в зв’язку із складною соціально-економічною ситуаціє в Україні, значних коливань валютного курсу, погіршення інвестиційного клімату, кризи в банківській сфері, що унеможливило здійснити реконструкції індивідуально визначеного майна ТзОВ «ТРК «СІТІ ЦЕНТР» , керуючись статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 17 березня 2016 року, районна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Внести зміни у рішення районної ради № 175 від 04.05.2007 року «Про спосіб приватизації та умови продажу будівлі та майна кінотеатру «Мир», зокрема:
- п.2.2. викласти в наступній редакції «Постійне збереження профільної діяльності кінотеатру «Мир»- демонстрування фільмів у кінозалу площею 46,7 кв.м на 42 місця»;
- п.2.3. викласти в наступній редакції «Проведення реконструкції будівлі кінотеатру за погодженням з відповідними службами у встановленому законодавством порядку із збереженням розміру периметру цієї будівлі».
- п.2.4., п.2.5, п.2.6, п.2.8 – виключити.
2. Звернутися до Регіонального відділення ФДМ України по Тернопільській області щодо внесення змін до договору купівлі-продажу окремого індивідуально визначеного комунального майна-об’єкта групи А, що підлягає продажу на аукціоні - будівлі недіючого кінотеатру «Мир» з майном, що знаходиться за адресою: вул.Шевченка,19, м.Чортків, Тернопільська область.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.).

Голова районної ради                                                                              В.М.Шепета