Документи Рішення Рішення VII скликання V сесія (24 березня - 01 квітня 2016 року) № 99-128 № 104 Про передачу комплексу будівель стадіону «Харчовик» у комунальну власність міста Чорткова

Результати поіменного голосування
Результати поіменного голосування

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
П'ЯТА СЕСІЯ
Р І Ш Е Н Н Я
від 24 березня 2016 року                                                                                  № 104
м. Чортків

Про передачу комплексу будівель
стадіону «Харчовик» та нежитлової
будівлі насосної станції у комунальну
власність міста Чорткова

Розглянувши клопотання Чортківської міської ради від 16.01.2016 року № 69/01-13, керуючись статтею 43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 17 березня 2016 року, районна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району у комунальну власність міста Чорткова комплекс будівель стадіону «Харчовик», який знаходиться за адресою м.Чортків, вул.Б.Хмельницького,79 і перебуває на балансі Чортківського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та нежитлову будівлю насосної станції за адресою м.Чортків, вул.Б.Хмельницького,79А.
2. Чортківській міській раді використовувати стадіон «Харчовик» без зміни цільового призначення, надавати безкоштовно для проведення тренувань та змагань учням загальноосвітніх закладів Чортківського району, дитячо-юнацької спортивної школи, командам Чортківського району.
3. Створити комісію по прийманню-передачі комплексу будівель стадіону «Харчовик» та нежитлової будівлю насосної станції, згідно додатку.
4. Приймання-передачу здійснити відповідно до вимог чинного законодавства.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності,інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.).


Голова районної ради                                                                 В.М.Шепета


 
Додаток
до рішення районної ради
від 24 березня 2016р. № 104
 
Склад комісії
по прийманню-передачі комплексу будівель стадіону «Харчовик»
та будівлі насосної станції

Пушкар Петро Іванович – заступник голови районної ради.
Попіль Світлана Володимирівна – начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради.
Демкович Михайло Миколайович – депутат районної ради, голова постійної комісії з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі.
Калакайло Іван Ярославович – депутат районної ради, голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та запобігання корупції.
Нагірний Віктор Станіславович – директор Чортківського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», директор стадіону «Харчовик» (погоджено).
Недокус Олег Зіновійович – заступник Чортківського міського голови (погоджено).
Заброцький Володимир Михайлович – директор Чортківського комбінату комунальних підприємств (погоджено).
Керуючий справами
районної ради                                                                              Т.В.Яблонь