Документи Рішення Рішення VII скликання V сесія (24 березня - 01 квітня 2016 року) № 99-128 № 105 Про програму соціально – економічного та культурного розвитку Чортківського району на 2016 рік

Результати поіменного голосування
Результати поіменного голосування


 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
П'ЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 березня 2016 року                                                                                       № 105
м. Чортків

Про програму соціально -
економічного та культурного
розвитку Чортківського району
на 2016 рік

Заслухавши та обговоривши проект програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2016 рік, керуючись пунктом 16 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 17 березня 2016 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити програму соціально-економічного та культурного розвитку Чортківського району на 2016 рік (додається).
2. Чортківській районній державній адміністрації, її відділам та управлінням забезпечити виконання затверджених програмою завдань.
3. Рекомендувати територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, виконкомам сільських (селищної) рад у межах, передбачених законодавством повноважень, здійснювати заходи, спрямовані на реалізацію даної Програми.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови Чортківської районної державної адміністрації ( Віват І.О.) та на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.).


Голова районної ради                                                                                      В.М.Шепета