Документи Рішення Рішення VII скликання V сесія (24 березня - 01 квітня 2016 року) № 99-128 № 110 Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень

Результати поіменного голосування
Результати поіменного голосування

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
П'ЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від 24 березня 2016 року                                                                                         № 110
м. Чортків

Про затвердження угод між
Чортківською районною радою
та міською і сільськими радами,громадами
про передачу – приймання коштів
на виконання повноважень


Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтями 93,101 Бюджетного кодексу України, Чортківська районна рада

В И Р І Ш И Л А :
1. Здійснити передачу – приймання коштів органами місцевого самоврядування району на виконання повноважень.
2. Затвердити угоди між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами,громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету.Головарайонної ради                                                                                     В.М.ШепетаЗатверджено
рішення районної ради
від 24 березня 2016 року №110
Перелік угод
про приймання - передачу видатків на виконання повноважень
1. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою щодо забезпечення лікування учасників бойових дій в зоні АТО, членів їх сімей, що проживають в місті Чорткові та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції в сумі – 200 000,00 грн.
2. Угода про передачу – приймання видатків між Заводською селищною радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою щодо співфінансування позашкільної освіти та методичної роботи відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації в сумі – 45 500,00 грн.
3. Угода про передачу – приймання коштів між Заводською селищною радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою щодо співфінансування Чортківської районної комунальної дитячо – юнацької спортивної школи в сумі – 51 400,00 грн.
4. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Заводською селищною радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою щодо відшкодування коштів у вигляді міжбюджетного трансферту Чортківському комунальному районному центру первинної медичної (медико – санітарної ) допомоги за спожиті комунальні послуги, придбання наркотичних препаратів, придбання ліків для пільгових категорій громадян в сумі – 21 608,00 грн.
5. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Заводською селищною радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою щодо фінансування управління соціального захисту населення Чортківської районної державної адміністрації, для відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг учасникам бойових дій ОУН – УПА та реабілітованим, виплати грошової компенсації фізичних особам, які надають соціальні послуги в сумі – 39 700,00 грн.
6. Угода про передачу – приймання коштів між Мухавською сільською радою та Чортківською районною радою щодо придбання матеріалів по коду класифікації для Мухавської сільської сімейної амбулаторії в сумі – 25 000,00 грн.
7. Угода про передачу – приймання коштів між Мухавською сільською радою та Чортківською районною радою щодо придбання матеріалів по коду класифікації для Мухавського дошкільного навчального закладу в сумі – 15 000,00 грн.
8. Угода про передачу – приймання коштів між Милівецькою сільською радою та Чортківською районною радою щодо заміни вікон, дверей та підвіконників в фельдшерсько – акушерському пункті с.Милівці в сумі – 28 583,00 грн.
9. Угода про передачу – приймання коштів між Чортківською районною радою та Мухавською сільською радою щодо утримання сільського будинку культури в сумі – 32 000,00 грн.Керуючий справами
районної ради                                                                                             Т.В.Яблонь