Документи Рішення Рішення VII скликання V сесія (24 березня - 01 квітня 2016 року) № 99-128 № 113 Про передачу об»єктів із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району у комунальну власність Заводської селищної ради Чортківського району Тернопільської області

Результати поіменного голосування
Результати поіменного  голосування

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
П'ЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 березня 2016 року                                                                                     № 113
м. Чортків


Про передачу об’єктів із спільної
власності територіальних громад сіл,
селища, міста Чортківського району
у комунальну власність Заводської
селищної ради Чортківського району
Тернопільської області

Розглянувши клопотання Заводської селищної ради Чортківського району Тернопільської області від 9 березня 2016 року № 102, відділу освіту райдержадміністрації № 125 від 28.01.2016 року, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення районної ради № 87 від 2 лютого 2016 року «Про передачу установ із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району до спільної власності об’єднаних територіальних громад» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 17 березня 2016 року, районна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Передати з спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району у комунальну власність Заводської селищної ради Чортківського району Тернопільської області майно, що знаходиться в користуванні Заводської ЗОШ I-III ступенів Чортківської районної ради Тернопільської області, Угринської ЗОШ I-II ступенів Чортківської районної ради Тернопільської області, а саме основні засоби (включаючи будівлі, споруди, транспортні засоби), необоротні матеріальні активи, запаси, залишки грошових коштів спеціального фонду (власні надходження установ), згідно переліку.
1) Начальнику відділу освіти Чортківської райдержадміністрації та Заводському селищному голові здійснити передачу-прийняття майна відповідно до вимог чинного законодавства та подати акт прийому -передачі в районну раду на затвердження.

2. Передати з спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району у комунальну власність Заводській селищній раді Чортківського району Тернопільської області майно, що в знаходиться в користуванні амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт. Заводське та фельдшерсько-акушерського пункту с. Угринь, а саме необоротні матеріальні активи, обладнання та медикаменти, згідно переліку.
1) Головному лікарю Чортківського комунального районного центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та Заводському селищному голові здійснити передачу-прийняття майна відповідно до вимог чинного законодавства та подати акт прийому -передачі в районну раду на затвердження.

3. Передати з спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району у комунальну власність Заводської селищної ради Чортківського району Тернопільської області майно, що знаходиться в користуванні бібліотеки-філіалу с.Угринь Чортківської районної комунальної централізованої бібліотечної системи, а саме індивідуально визначене майно та книжковий фонд, згідно переліку.
1) Директору Чортківської районної комунальної централізованої бібліотечної системи та Заводському селищному голові здійснити передачу-прийняття майна відповідно до вимог чинного законодавства та подати акт прийому -передачі в районну раду на затвердження.

4. Передати з спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району у комунальну власність Заводської селищної ради Чортківського району Тернопільської області майно, що знаходиться в користуванні Заводської комунальної школи мистецтв, згідно переліку.
1) Начальнику відділу культури, туризму, національностей та релігії райдержадміністрації та Заводському селищному голові здійснити передачу-прийняття майна відповідно до вимог чинного законодавства та подати акт прийому -передачі в районну раду на затвердження.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови райдержадміністрації (Віват І.О.) та на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.).Голова районної ради                                                                                      В.М.Шепета