Документи Рішення Рішення VII скликання V сесія (24 березня - 01 квітня 2016 року) № 99-128 № 115 Про Програму сприяння оборонній, мобілізаційній готовності та відбору громадян на військову службу за контрактом і призову на строкову військову службу в Чортківському районі на 2016 рік


Результати поіменного голосування 


 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
П’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 01 квітня 2016 р.                                                                                             № 115
м. Чортків

Про Програму сприяння оборонній,
мобілізаційній готовності та відбору
громадян на військову службу за
контрактом і призову на строкову
військову службу в Чортківському
районі на 2016 рік

Розглянувши розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 21 березня 2016 року № 94-од «Про проект Програми сприяння оборонній, мобілізаційній готовності та відбору громадян на військову службу за контрактом і призову на строкову військову службу в Чортківському районі на 2016 рік», керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та запобігання корупції і з питань бюджету від 30 березня 2016 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Програму сприяння оборонній, мобілізаційній готовності та відбору громадян на військову службу за контрактом і призову на строкову військову службу в Чортківському районі на 2016 рік, що додається.
2. Районній державній адміністрації, її відділам і управлінням, Чортківському об’єднаному міському військовому комісаріату забезпечити виконання даної програми.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та запобігання корупції.
Голова районної ради                                                                         В.М. ШЕПЕТА