Документи Рішення Рішення VII скликання V сесія (24 березня - 01 квітня 2016 року) № 99-128 № 118 Про затвердження угод між Чортківською районною радою та сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень

Результати поіменного голосування


 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
П'ЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від 01 квітня 2016 року                                                                                      № 118
м. Чортків

Про затвердження угод між
Чортківською районною радою
та сільськими радами, громадами
про передачу – приймання коштів
на виконання повноважень


Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтями 93,101 Бюджетного кодексу України, Чортківська районна рада

В И Р І Ш И Л А :
1. Здійснити передачу – приймання коштів органами місцевого самоврядування району на виконання повноважень.
2. Затвердити угоди між Чортківською районною радою та сільськими радами,громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету.
Головарайонної ради                                                                                     В.М.Шепета


Затверджено
рішення районної ради
від 01 квітня 2016 року № 118


Перелік угод
про приймання - передачу коштів на виконання повноважень
1. Угода про передачу приймання коштів між Чортківською районною радою та Косівською сільською радою на проведення поточного ремонту дитячого дошкільного закладу в сумі – 98 000,00 грн.
2. Угода про передачу приймання коштів між Чортківською районною радою та Залісянською сільською радою на газифікацію вулиці Млинки с.Залісся в сумі –172 000,00 грн.
3. Угода про передачу приймання видатків на виконання повноважень між Колиндянською сільською радою об’єднаною територіальною громадою та Чортківською районною радою щодо фінансування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чортківського району в сумі – 57 623,00 грн.
4. Угода про передачу приймання видатків на виконання повноважень між Білобожницькою сільською радою об’єднаною територіальною громадою та Чортківською районною радою щодо фінансування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чортківського району в сумі – 42 415,00 грн.
5. Угода про передачу – приймання видатків між Колиндянською сільською радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою щодо фінансування позашкільної освіти та методичної роботи відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації в сумі – 47 000,00 грн.
6. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Колиндянською сільською радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою щодо відшкодування коштів у вигляді міжбюджетного трансферту Чортківському комунальному районному центру первинної медичної (медико – санітарної ) допомоги за спожиті комунальні послуги, придбання наркотичних препаратів, придбання ліків для пільгових категорій громадян в сумі – 23 922,42 грн.
7. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Колиндянською сільською радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою щодо фінансування управління соціального захисту населення Чортківської районної державної адміністрації, для відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг учасникам бойових дій ОУН – УПА та реабілітованим, виплати грошової компенсації фізичних особам, які надають соціальні послуги в сумі – 71 350,00 грн.
8. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Білобожницькою сільською радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою щодо відшкодування коштів у вигляді міжбюджетного трансферту Чортківському комунальному районному центру первинної медичної (медико – санітарної ) допомоги за спожиті комунальні послуги, придбання наркотичних препаратів, придбання ліків для пільгових категорій громадян в сумі – 15 822,29 грн.
9. Угода про передачу – приймання видатків між Білобожницькою сільською радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою щодо фінансування методичної роботи відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації в сумі – 19 280,00 грн.Керуючий справами
районної ради                                                                                              Т.В.Яблонь