Документи Рішення Рішення VII скликання V сесія (24 березня - 01 квітня 2016 року) № 99-128 № 128 Про внесення змін у рішення районної ради № 269 від 29.12.2012 року «Про передачу майна з балансу Чортківської центральної комунальної лікарні на баланс комунальної установи «Чортківський комунальний районний центр первинної медичної (медико- с


Результати поіменного голосування


 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
П'ЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 квітня 2016 року                                                                              № 128
м. Чортків

Про внесення змін у рішення районної ради № 269
від 29.12.2012 року «Про передачу майна з балансу
Чортківської центральної комунальної лікарні на
баланс комунальної установи «Чортківський
комунальний районний центр первинної медичної
(медико-санітарної) допомоги»

Розглянувши подання Чортківського комунального районного центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги № 184 від 24.02.2016 року,
керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 17 березня 2016 року, районна рада:
В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни у п.1 рішення районної ради № 269 від 29.12.2012 року «Про передачу майна з балансу Чортківської центральної комунальної районної лікарні на баланс комунальної установи «Чортківський комунальний районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги», виклавши його в наступній редакції:
1). «Передати з балансу Чортківської центральної комунальної районної лікарні на баланс комунальної районної установи «Чортківський комунальний районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» будівлю, яка знаходиться по вул. Д.Пігути, 29 м. Чорткова та інше індивідуально визначене майно згідно переліку, що додається».
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну
комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі ( Демкович М.М.).
Голова районної ради                                                                                 В.М.Шепета