Документи Рішення Рішення VII скликання VI сесія (23 червня 2016 року) № 129- 149 №136 Про звернення депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ШОСТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

23 червня 2016 року                                                                                      № 136
м. Чортків

Про звернення депутатів
Чортківської районної ради
Тернопільської області

Керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 17 червня 2016 року, Чортківська районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Підтримати звернення депутатів Тернопільської обласної ради щодо необгругованості тарифної політики для населення України (додається).
2.Тексти рішення та звернення направити Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, керівникам груп і фракцій у Верховній Раді України, Народному депутату України Барні О.С.
3. Дане звернення оприлюднити в газеті «Голос народу» та на сайті Чортківської районної ради.
Голова районної ради                                                                                  В.М.Шепета 
Затверджено
рішення сесії районної ради
від 23 червня 2016 року №136
 


Президенту України
Верховній Раді України
Кабінету Міністрів України
Керівникам депутатських груп і
фракцій у Верховній Раді України
Народному депутату України
Барні О.С.

Звернення
депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області щодо
необгругованості тарифної політики для населення України

Ми, депутати Чортківської районної ради Тернопільської області, стурбовані підвищенням ціни на газ та електроенергію для населення, що призведе до подальшого різкого зростання тарифів на теплову енергію, холодне та гаряче водопостачання і на інші комунальні послуги.
Вища державна влада свідомо продовжує дискримінаційну політику щодо населення, започатковану Урядом, раніше очолюваним А.Яценюком.
Починаючи з липня 2014 року і по цей час відбулося кілька етапів підняття тарифів на комунальні послуги та без жодних пояснень і обґрунтувань зменшено ліміти споживання газу та електроенергії, крім того, скасовано поділ споживачів на категорії, чиї квартири оснащені електричними плитами, і на тих, у яких використовуються плити газові.
Оскільки встановлення нових тарифів жодного разу належним чином не перевірялося спеціалізованими аудиторськими організаціями, не було проведено жодного обговорення експертами в широкій дискусії їх обгрунтованості, ми маємо всі підстави стверджувати, що процес встановлення тарифів відбувався і відбувається непрозоро, без врахування інтересів кожного простого українця.
Окремо хочемо звернути увагу, що згідно з статтею 13 Конституції України, «земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу». На сьогодні український газ став засобом збагачення окремої групи олігархів, а не йде на задоволення потреб усіх українців.
В умовах глибокої та всебічної економічної кризи, загального зубожіння населення вважаємо, що дії вищої влади України з фактичного нехтування інтересами українського народу, перекладання тягару вирішення економічних проблем на плечі простих українців є неприпустимими і суперечать суті Конституції України та духу Революції Гідності, а замість реальної боротьби із зловживаннями у газовій та енергетичній сфері ведуть лише до формування нових непрозорих та тіньових схем, що дозволить нечесно збагачуватися олігархічним кланам.
Вимагаємо від Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України вжити негайно невідкладних заходів щодо використання газу українського видобутку для потреб населення та прийняття обґрунтованої ціни на газ, електроенергію та комунальні послуги з урахуванням інтересів усіх громадян, що дозволить запобігти подальшому посиленню соціальної напруги серед населення України.


 
Звернення
прийнято на шостій сесії
Чортківської районної ради
сьомого скликання
23 червня 2016 року
м.Чортків