Документи Рішення Рішення VII скликання VI сесія (23 червня 2016 року) № 129- 149 № 141 Про проект «Впровадження енергозберігаючих технологій шляхом заміни віконних блоків у комунальній установі по вул. Шевченка, 23 у м.Чорткові Тернопільської області»


Поіменне голосування
Поіменне голосування


 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ШОСТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 23 ” червня 2016 року                                                                                  №141
м.Чортків

Про проект “ Впровадження
енергозберігаючих технологій
шляхом заміни віконних блоків
у комунальній установі по
вул.Шевченка,23 в м.Чорткові
Тернопільської області ”

Керуючись Положенням про обласний конкурс проектів розвитку місцевого самоврядування в Тернопільській області, затвердженим рішенням сесії Тернопільської обласної ради від 03 березня 2016 року №162, пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 17 червня 2016 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити проект “ Впровадження енергозберігаючих технологій шляхом заміни віконних блоків у комунальній установі по вул. Шевченка,23 в м. Чорткові Тернопільської області ” для участі в обласному конкурсі проектів розвитку місцевого самоврядування в Тернопільській області.
2.Доручити керівнику проекту- заступнику голови Чортківської районної ради Пушкару Петру Івановичу подати проект “ Впровадження енергозберігаючих технологій шляхом заміни віконних блоків у комунальній установі по вул. Шевченка,23 в м. Чорткові Тернопільської області ” для участі у обласному конкурсі.
3.Рекомендувати Чортківській районній державній адміністрації у разі визнання проекту переможцем обласного конкурсу проектів розвитку місцевого самоврядування в Тернопільській області передбачити у проекті змін до районного бюджету на 2016 рік кошти на співфінансування заходів проекту в сумі 100,00 тис.грн.

Голова районної ради                                                                    В.М.Шепета