Документи Рішення Рішення VII скликання VI сесія (23 червня 2016 року) № 129- 149 № 148 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за межами населеного пункту на території Росо

 
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ШОСТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 23 червня 2016 р.                                                                                     № 148
м. Чортків

Про затвердження технічної документації з нормативної
грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського
призначення державної власності для подальшого продажу
права оренди на земельних торгах за межами населеного пункту
на території Росохацької сільської ради Чортківського району

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за межами населеного пункту на території Росохацької сільської ради, керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель» , статтею 10, 19, Земельного кодексу України і статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, екологічної політики, природокористування та сталого розвитку від 13.06.2016 року та президії районноъ ради від 21.06.2016 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за межами населеного пункту на території Росохацької сільської ради.
2. Встановити, що з моменту прийняття даного рішення, затверджені вартісні показники земельної ділянки площею 9,9643 га, кадастровий номер : 6125587000:01:001:3310, розташованої за адресою : Чортківський район Росохацька сільська рада в сумі – 271916,17 грн (двісті сімдесят одна тисяча дев′ятсот шістнадцять грн. 17 коп) - використати для нарахування орендної плати за використання землі.
3. Рекомендувати встановити річну орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі не менше 6 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
4.Торги провести у великому залі Чортківської районної ради.
5. Інформувати громадськість про проведення торгів через районну газету «Голос народу».
6. Контроль за виконаням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екологічної політики, природокористування та сталого розвитку (Шкабар Є.М.) та відділ Держгеокадастру у Чортківському районі.

Голова районної ради                                                                      В.М. ШЕПЕТА