Документи Рішення Рішення VII скликання VII сесія (09 вересня 2016 року) № 150-167 № 152 Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноваженьЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
СЬОМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від 09 вересня 2016 року                                                                                                     № 152
м. Чортків

Про затвердження угод між
Чортківською районною радою
та міською і сільськими радами,громадами
про передачу – приймання коштів
на виконання повноважень


Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтями 93,101 Бюджетного кодексу України, Чортківська районна рада

В И Р І Ш И Л А :
1. Здійснити передачу – приймання коштів органами місцевого самоврядування району на виконання повноважень.
2. Затвердити угоди між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами,громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету.
Головарайонної ради                                                                              В.М.ШепетаЗатверджено
рішення районної ради
від 09 вересня 2016 року № 152

Перелік угод
про приймання - передачу видатків на виконання повноважень
1. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Білобожницькою сільською радою об»єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою у вигляді міжбюджетного трансферту Чортківському комунальному районному центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги на придбання наркотичних препаратів та придбання ліків для пільгових категорій громадян в сумі – 5 000,00 грн.
2. Угода про передачу – приймання видатків між Білобожницькою сільською радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою у вигляді міжбюджетного трансферту Чортківській районній комунальній ДЮСШ в сумі – 7 710,00 грн.
3. Угода про передачу – приймання коштів між Білобожницькою сільською радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) Чортківського району у вигляді міжбюджетного трансферту в сумі – 65 212,40 грн.
4. Угода про передачу – приймання коштів між Білобожницькою сільською радою об»єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою у вигляді міжбюджетного трансферту управлінню соціального захисту населення Чортківської РДА для надання пільг учасникам бойових дій і реабілітованим в сумі – 31 700,00 грн.
5. Угода про передачу – приймання коштів між Колиндянською сільською радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) Чортківського району у вигляді міжбюджетного трансферту в сумі – 57 857,28 грн.
6.Угода про передачу-приймання коштів між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на співфінансування видатків в галузі охорони здоров»я у вигляді міжбюджетного трансферту в сумі – 190,2 тис.грн.
7. Угода про передачу – приймання коштів між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на спів фінансування Чортківській районній комунальній ДЮСШ у вигляді міжбюджетного трансферту в сумі – 100,0 тис.грн.
8. Угода про приймання – передачу коштів на виконання делегованих повноважень у галузі охорони здоров'я між Чортківською районною радою та Білобожницькою сільською радою у вигляді міжбюджетного трасферту на 2017 рік.
9. Угода про приймання – передачу коштів на виконання делегованих повноважень у галузі охорони здоров'я між Чортківською районною радою та Колиндянською сільською радою у вигляді міжбюджетного трасферту на 2017 рік.
10. Угода про приймання – передачу коштів на виконання делегованих повноважень у галузі охорони здоров'я між Чортківською районною радою та Заводською селищною радою у вигляді міжбюджетного трасферту на 2017 рік.
11. Угода про приймання – передачу коштів на виконання делегованих повноважень у галузі охорони здоров'я між Чортківською районною радою та Чортківською міською радою у вигляді міжбюджетного трасферту на 2017 рік.
12. Угода про передачу – приймання коштів між Колиндянською сільською радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) Чортківського району у вигляді міжбюджетного трансферту в сумі – 59 536,00 грн.
13. Угода про передачу – приймання коштів між Колиндянською сільською радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою управлінню соціального захисту населення Чортківської РДА , які надають соціальні послуги у вигляді міжбюджетного трансферту в сумі – 13 760,75 грн.
14. Угода про передачу – приймання коштів між Колиндянською сільською радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою управлінню соціального захисту населення Чортківської РДА , для надання пільг учасникам бойових дій ОУН-УПА і реабілітованим у вигляді міжбюджетного трансферту в сумі – 2 758,86 грн.
15. Додаткова угода до угоди №02-64 від 11 березня 2016 року про передачу – приймання коштів між Заводською селищною радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою управлінню соціального захисту населення Чортківської РДА , для надання пільг учасникам бойових дій ОУН-УПА і реабілітованим, виплати грошової компенсації фізичним особам, які надають послуги викласти в новій редакції –ця угода вступає в дію з дня підписання обома сторонами і діє з 1 січня по 31 грудня 2016 року.
16. Угода про передачу – приймання коштів між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на співфінансування видатків в галузі охорони здоров'я (Центр первинної медичної (медико – санітарної ) допомоги – 65,0 тис.грн; придбання апарату штучної вентиляції легенів – 200 тис. грн.; холодильне обладнання для паталоанатомічного відділення Чортківської ЦКРЛ – 80,0 тис.грн. у вигляді міжбюджетного трасферту.
17. Угода про передачу – приймання коштів між Заводською селищною радою та Чортківською районною радою щодо відшкодування коштів у вигляді медичної субвенції в сумі – 18,0 тис.грн.Керуючий справами
районної ради                                                                          Т.В.Яблонь