Документи Рішення Рішення VII скликання VII сесія (09 вересня 2016 року) № 150-167 № 157 Про внесення змін до рішення районної ради від 29.10.2013 р. № 329 «Про районну програму зайнятості населення Чортківського району на період до 2017 року»

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
СЬОМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ
від 09 вересня 2016 року                                                                                  № 157
м.Чортків

Про внесення змін до рішення
районної ради від 29.10.2013р. №329
«Про програму зайнятості населення
Чортківського району на період до 2017 року»

Розглянувши розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 10 червня 2016 року № 191-од «Про внесення доповнень до Програми зайнятості населення Чортківського району на період до 2017 року», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з гуманітарних питань від 06 вересня 2016 року, районна рада
В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни в Програму зайнятості населення Чортківського району на період до 2017 року, доповнивши підпункт 4 «Сприяння зайнятості громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці» розділу VІІ «Напрями та заходи щодо поліпшення ситуації у сфері зайнятості населення до 2017 року» пунктами 5 і 6 наступного змісту:
«5. Вживати заходи щодо сприяння зайнятості та соціальної адаптації демобілізованих учасників антитерористичної операції, організовувати професійне навчання для підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.
Виконавцями цих заходів визнати Чортківський районний центр зайнятості, управління соціального захисту населення, відділ освіти районної державної адміністрації, органи місцевого самоврядування, Чортківський об’єднаний міський військовий комісаріат, роботодавців, громадські організації (за згодою).
6. Сприяти набору на військову службу за контрактом осіб з числа безробітних.
Виконавцями цих заходів визначити органи місцевого самоврядування, Чортківський об’єднаний міський військовий комісаріат, Чортківський районний центр зайнятості, громадські організації (за згодою)».
2. Чортківській районній державній адміністрації, її відділам та управлінням, Чортківському районному центру зайнятості, Чортківському об’єднаному міському військовому комісаріату забезпечити виконання даного рішення.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Віват І.О.) та на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань (Чортківський Р.В.).

Голова районної ради                                                                             В.М. Шепета