Документи Рішення Рішення VII скликання VII сесія (09 вересня 2016 року) № 150-167 № 162 Про звільнення від сплати за теплопостачання, газ та комунальних послуг ТОВ «ГРАНДВЕСТ ЛТД»ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
СЬОМА СЕСІЯ
 
від 09 вересня 2016 року                                                                          № 162
м. Чортків


Про звільнення від плати за
теплопостачання, газ та
комунальних послуг
ТОВ “ГРАНДВЕСТ ЛТД”

Розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю “ГРАНДВЕСТ ЛТД” № 32/2016-ч від 26 липня 2016 року, № 33/2016-ч від 26 липня 2016 року про надання дозволу на заключення договорів оренди приміщень харчоблоків навчальних закладів району,звільнення від сплати за теплопостачання та газ, який використовується для обігріву приміщення харчоблоків їдалень загальноосвітніх навчальних закладів Чортківського району, про надання в позичку приміщень харчоблоків деяким загальноосвітнім закладам Чортківського району, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 25 серпня 2016 року, районна рада

ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації на заключення договорів оренди приміщень харчоблоків навчальних закладів Чортківського району з ТзОВ «ГРАНДВЕСТ ЛТД».
2.Звільнити Товариство з обмеженою відповідальністю «ГРАНДВЕСТ ЛТД» з 1 вересня 2016 року по 31 грудня 2016 року від сплати за теплопостачання та газ, який використовується для обігріву приміщень харчоблоків їдалень в загальноосвітніх навчальних закладах Чортківського району.
3. Звільнити Товариство з обмеженою відповідальністю «ГРАНДВЕСТ ЛТД» з 1 вересня 2016 року по 31 грудня 2016 року від сплати комунальних послуг (з електро-, газо-,теплопостачання) приміщень харчоблоків, в таких навчальних закладах району:
1).Базарської ЗОШ I-II ступенів Чортківського району Тернопільської області;
2).Палашівської ЗОШ I-II ступенів Чортківського району Тернопільської області;
3).Кривеньківської ЗОШ I-II ступенів Чортківського району Тернопільської області;
4).Заболотівської ЗОШ I-II ступенів імені Романа Шухевича Чортківського району Тернопільської області;
5).Староягільницької ЗОШ I-II ступенів Чортківського району Тернопільської області;
6).Шульганівської ЗОШ I-II ступенів Чортківського району Тернопільської області;
7).Коцюбинчицької ЗОШ I-II ступенів Чортківського району Тернопільської області;
8). Джуринськослобідківський навчально-виховний комплекс Чортківської районної ради Тернопільської області «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад;
1). Надати дозвіл відділу освіти Чортківської райдержадміністрації заключити договір позички з ТОВ «ГРАНДВЕСТ ЛТД» приміщень харчоблоків у зазначених навчальних закладах району.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.).
Голова районної ради                                                                          В.М.Шепета