Документи Рішення Рішення VII скликання VIII сесія (03 листопада - 09 грудня - 23 грудня - 27 грудня 2016 року) № 168-212 № 183 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за межами населеного пункту на території Нагі

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ВОСЬМА СЕСІЯ
Р І Ш Е Н Н Я

від 03 листопада 2016 року                                                                                      № 183
м. Чортків

Про затвердження технічної документації з
нормативної грошової оцінки земельної ділянки
сільськогосподарського призначення державної власності
для подальшого продажу права оренди на земельних
торгах за межами населеного пункту на території
Нагірянської сільської ради Чортківського району
Тернопільської області

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за межами населеного пункту на території Нагірянської сільської ради Чортківського району Тернопільської області, керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель» , статтею 10, 19, Земельного кодексу України і статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, екологічної політики, природокористування та сталого розвитку від 26.10.2016 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за межами населеного пункту на території Нагірянської сільської ради Чортківського району Тернопільської області ., кадастровий номер 6125585900:01:001:3752.
2. Встановити, що з моменту прийняття даного рішення, затверджені вартісні показники земельної ділянки площею 5,4000, кадастровий номер 6125585900:01:001:3752, розташованої за адресою : Чорківський район Нагірянська сільська рада в сумі 33693,67 грн ( тридцять три тисячі шістсот дев′яносто три грн. 67 коп).
3. Рекомендувати встановити річну орендну плату за використання земельною ділянкою в розмірі не менше 6 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
4. Торги провести у великому залі Чортківської районної ради.
5. Інформувати громадськість про проведення торгів через районну газету «Голос народу».
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ Держгеокадастру у Чортківському районі та постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екологічної політики, природокористування та сталого розвитку (Шкабар Є.М.).

Голова районної ради                                                                         В.М.Шепета