Документи Рішення Рішення VII скликання VIII сесія (03 листопада - 09 грудня - 23 грудня - 27 грудня 2016 року) № 168-212 № 184 Про звернення депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ВОСЬМА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 09 грудня 2016 року                                                                                  № 184
м. Чортків

Про звернення депутатів
Чортківської районної ради
Тернопільської області

Керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 06 грудня 2016 року, Чортківська районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Прийняти звернення депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області щодо незабезпеченості медичних працівників Чортківського району заробітною платою (додається).
2.Тексти рішення та звернення направити Кабінету Міністрів України, Міністерству фінансів України, Міністреству охорони здоров'я України, Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, Тернопільській обласній державній адміністрації, сесіям Тернопільської обласної ради,Чортківської міської ради, Білобожницької сільської ради, Заводської селищної ради, Колиндянської сільської ради, Народним депутатам України від Тернопільської області.
3. Дане звернення оприлюднити в газеті «Голос народу» та на сайті Чортківської районної ради.
Голова районної ради                                                                                      В.М.Шепета

Затверджено
рішення сесії районної ради
від 09 грудня 2016 року № 184


Кабінету Міністрів України
Міністерству фінансів України
Міністерству охорони здоров'я України
Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я
Тернопільській обласній державній адміністрації
Сесіям
Тернопільської обласної ради
Чортківської міської ради
Білобожницької сільської ради
Заводської селищної ради
Колиндянської сільської ради
Народним депутатам України від Тернопільської області
 
Звернення
депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області щодо незабезпечення медичних
працівників Чортківського району заробітною платою

Ми, депутати Чортківської районної ради Тернопільської області , з тривогою повідомляємо про те, що у Чортківському районі Тернопільської області існує серйозна заборгованість по виплаті заробітної плати медичним працівникам , як первинної, так і вторинної ланки медицини. Змушені констатувати, що на сьогоднішній день ще не виплачено заробітну плату за листопад, хоча вже би мали проводитись нарахування авансу заробітної плати за грудень.
При уточненні районного бюджету у 2016 році додатково на охорону здоров'я спрямовано 3068,2 тис. з них 1680,0 тис. грн. на заробітну плату і нарахування. Проте, цих коштів вкрай недостатньо і кредиторська заборгованість по закладах охорони здоров'я станом на 01 грудня 2016 року складає 2008,1 тис. грн..
З них:
Районна лікарня – 1075,1 тис. грн..
Центр первинної медичної (медико – санітарної ) допомоги – 867,1 тис.грн.
Стоматполіклініка – 65,9 тис. грн.
З метою забезпечення виплати заробітної плати працівникам охорони здоров'я у 2016 році в повному обсязі додаткова нова потреба в коштах складає 4 396,6 тис. грн.
З них: райлікарня 2 836,3 тис. грн.
Центр первинної медичної (медико – санітарної) допомоги – 1386,3 тис. грн.
Стоматполіклініка 174,0 тис. грн.
Сьогодні 09 грудня 2016 року депутати Чортківської районної ради вкотре виділяють кошти на забезпечення заробітною платою медичних працівників Чортківщини в сумі 500,0 тис. грн. Однак можливості районного бюджету не дозволяють вирішити питання забезпечення заробітною платою працівників охорони здоров'я до кінця року.
Протягом року у медичній галузі здійснювалося ряд заходів з метою економії бюджетних коштів: відмінено доплату за хірургічне втручання, за чергування на дому, за роботу із деззасобами (хоча це є обов’язкові виплати). Здійснювались безкоштовні заміни тимчасово відсутніх колег, більшість працівників побували у відпустках без збереження заробітної плати. Це дало можливість зменшити дефіцит на 1,7 млн. грн.. але не вирішило питання забезпечення заробітною платою медичних працівників Чортківського району до кінця року.
Враховуючи вищезазначене Чортківська районна рада просить:
1. Вирішити питання погашення заборгованості та виплати заробітної плати медичним працівникам Чортківського району до кінця року в повному обсязі.
2. Чортківській міській раді, Білобожницькій сільській раді, Заводській селищній раді, Колиндянській сільській раді передати видатки до районного бюджету для виплати заробітної плати медичним працівникам Чортківського району, так як Чортківська центральна комунальна районна лікарня обслуговує усіх жителів району.
Сподіваємося, що працівники охорони здоров'я Чортківського району , які виконували свої професійні обов’язки у листопаді та продовжують виконувати їх у грудні 2016 року, рятуючи людські життя, надаючи медичну допомогу зможуть відповідно до чинного законодавства отримати заробітну плату та розпочати новий 2017 рік у достатку, добрі і благополуччі.
Звернення
прийнято на восьмій сесії
Чортківської районної ради
сьомого скликання
09 грудня 2016 року
м.Чортків