Документи Рішення Рішення VII скликання VIII сесія (03 листопада - 09 грудня - 23 грудня - 27 грудня 2016 року) № 168-212 №185 Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ВОСЬМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ
від 09 грудня 2016 року                                                                                          № 185
м. Чортків

Про затвердження угод між
Чортківською районною радою
та міською і сільськими радами,громадами
про передачу – приймання коштів
на виконання повноважень


Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтями 93,101 Бюджетного кодексу України, Чортківська районна рада

В И Р І Ш И Л А :
1. Здійснити передачу – приймання коштів органами місцевого самоврядування району на виконання повноважень.
2. Затвердити угоди між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами,громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету.Головарайонної ради                                                                                 В.М.Шепета


Затверджено
рішення районної ради
від 09 грудня 2016 року № 185

Перелік угод
про приймання - передачу видатків на виконання повноважень


1. Угода про передачу – приймання коштів між Білобожницькою сільською радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою на фінансування виплати грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги та надання пільг учасникам бойових дій ОУН – УПА в сумі – 15 500,00 грн.
2. Угода про передачу – приймання коштів між Білобожницькою сільською радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою на фінансування Чортківського міжшкільного навчально – виробничого комбінату за навчання учнів в сумі – 30 183,27 грн.
3. Угода про передачу – приймання видатків між Заводською селищною радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою на співфінансування Чортківського комунального районного центру первинної медичної (медико – санітарної) допомоги в сумі – 51 000,00 грн.
4. Угода про передачу – приймання коштів між Колиндянською сільською радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою для фінансування Чортківського міжшкільного навчально – виробничого комбінату за навчання учнів в сумі – 11 600,00 грн.
5. Угода про передачу – приймання коштів між Колиндянською сільською радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою для фінансування Центру науково – технічної творчості і дозвілля учнівської молоді в сумі – 16 492,54 грн.
6. Угода про передачу – приймання коштів між Колиндянською сільською радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою для фінансування Чортківського міжшкільного навчально – виробничого комбінату за навчання учнів в сумі – 33 901,50 грн.
7. Угода про передачу – приймання коштів між Колиндянською сільською радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою на фінансування інших заходів по охороні здоров'я (пільгове протезування) в сумі – 371,04 грн.
8. Угода про передачу – приймання коштів між Колиндянською сільською радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою щодо відшкодування коштів на придбання наркотичних препаратів Чортківському комунальному районному центру первинної медичної (медико – санітарної) допомоги) в сумі – 3 000,00 грн.

9. Угода про передачу – приймання коштів між Заводською селищною радою об’єднаної територіальної громади та Чортківською районною радою щодо співфінансування Чортківського комунального районного центру первинної медичної (медико – санітарної) допомоги) в сумі – 30 000,00 грн.
10. Угода про передачу – приймання коштів між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою щодо співфінансування охорони здоров'я в сумі – 300 000,00 грн.
11. Угода про передачу – приймання коштів між Чортківською районною радою та Босирівською сільською радою на утримання клубу сумі – 1 400,00 грн.
12. Угода про передачу – приймання коштів між Чортківською районною радою та Заболотівською сільською радою на утримання сільського клубу сумі –5 355,00 грн.
13. Угода про передачу – приймання коштів між Чортківською районною радою та Швайківською сільською радою на утримання сільського клубу сумі – 2 632,00 грн.
14. Угода про передачу – приймання коштів між Чортківською районною радою та Бичківською сільською радою на утримання дитячого дошкільного закладу та сільського будинку культури сумі – 21 000,00 грн.
15. Угода про передачу – приймання коштів між Чортківською районною радою та Косівською сільською радою на утримання дитячого дошкільного закладу та сільського будинку культури сумі – 10 000,00 грн.
16.Угода про передачу – приймання коштів між Чортківською районною радою та Скородинською сільською радою на утримання дитячого дошкільного закладу та сільського клубу сумі – 44 340,00 грн.
17. Угода про передачу – приймання коштів між Чортківською районною радою та Староягільницькою сільською радою на утримання дитячого дошкільного закладу, сільського будинку культури та клубу в с.Черкавщина сумі – 21 800,00 грн.
18. Угода про передачу – приймання коштів між Чортківською районною радою та Шманьківчицькою сільською радою на утримання дитячого дошкільного закладу та клубу в сумі – 21 350,00 грн.
19. Угода про передачу – приймання коштів між Чортківською районною радою та Ягільницькою сільською радою на утримання дитячого дошкільного закладу, клубу та музею в сумі – 19 368,00 грн.
20. Угода про передачу – приймання коштів між Чортківською районною радою та Колиндянською сільською радою об’єднаної територіальної громади на фінансування інших заходів по охороні здоров'я (пільгове протезування) в сумі – 1 379,70 грн.Керуючий справами
районної ради                                                                                  Т.В.Яблонь