Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


05.03.2012
Обрано голову Чортківського відділення Тернопільської обласної організації НСЖУ
    В п`ятницю 3 березня в малому залі районної ради відбулася звітно – виборна конференція голови Чортківського відділення Тернопільської обласної організації Національної спілки журналістів України.
    Чортківське відділення налічує 19 членів – уже відомих і добре знаних на території району майстрів слова та молодих, але талановитих членів спілки. За словами заступника голови районної ради Любомира Хруставки, який взяв участь в конференції, Чортківське відділення спілки може гордитися тим, що має хороших журналістів та людей з активною життєвою позицією, яких шанують і поважають люди, адже 5 членів спілки є депутатами районної ради. Хтось з них пройшов по списку політичних партій, хтось переміг в мажоритарних округах.
    Обговоривши бачення своєї діяльності та плани на майбутнє, присутні приступили до обрання голови відділення НСЖУ. За пропозицією Анатолія Шуляка, яку підтримали усі члени спілки, головою Чортківського відділення Тернопільської обласної організації Національної спілки журналістів України стала досвідчена, творча, непересічна і надзвичайно талановита Анна Блаженко - журналіст газети «Голос народу».
    Цікавих публікацій і плідної праці!