Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.
![]() 10.03.2017 Поминальна панахида «Єднаймо душі словом Кобзаря» 10 березня на площі Героїв Майдану відбулася поминальна панахида пам’яті та літературні читання «Єднаймо душі словом Кобзаря», присвячена 156-ій річниці з дня смерті Тараса Шевченка. До пам'ятника Великого Кобзаря прийшли покласти квіти і лампадки заступник голови районної ради Петро Пушкар, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Яблонь, голова районної державної адміністрації Михайло Сташків, його заступники: Іван Віват та Іван Заболотний, мер міста Володимир Шматько, а також начальник районного та міського відділів культури, туризму, національностей та релігії: Галина Чайківська та Наталія Ващишин, директор РКБК ім.. К. Рубчакової Йосифа Овод, інтелігенція, учні та студенти навчальних закладів міста. Поминальну панахиду відправили всечесні отці. Шевченко прожив дуже важке і коротке життя, всього 47 років. Проте доля дарувала йому славу після смерті та вічну пам'ять нащадків. Майбутнє рідного народу були для Тараса Шевченка метою його життя. Через твори Кобзаря у всіх поколінь його нащадків формується світосприймання загальнолюдських цінностей, тому ми повинні як і до тепер згадувати, шанувати його вклад у розвиток української культури. Бо без минулого немає і майбутнього. |