Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


18.04.2012
Добросусідські відносини
    13 квітня Чортківщина приймала польську делегацію . Представники сусідньої держави прибули до нас в рамках міжнародного проекту «Добрі традиції єдності» за пропозицією Чортківської міської громадської організації «Центр розвитку молодої громади та міжнародного партнерства «Ініціатива» (голова М.Євсюкова) та при підтримці Чортківської районної ради і районної державної адміністрації.
    Екскурсію вуличками міста польській делегації на чолі з з війтом Гміни Добжень Вєлький Г. Вробелем провела начальник відділу з гуманітарних питань виконавчого апарату Чортківської районної ради Т. Яблонь . Гості побували в ЗОШ № 7 м.Чорткова та побачили майстер – клас по писанкарству «Розмалюю писаночку», гімназії «Рідна школа», костелі, церкві Святої Покрови, спортивному комплексі «Економіст», що знаходиться на території інституту підприємництва і бізнесу та дізналися про жахливі події на території Чортківської тюрми в липні 1941 року, на згадку про які в сквері Скорботи і Надії споруджено пам`ятний хрест.
    У   другій половині дня в малому залі засідань Чортківської районної ради відбувся круглий стіл за участі польської делегації на чолі з війтом Гміни Добжень Вєлький, представників районної та міської влади, громадських організацій та освітніх закладів, Польського товариства ім.Адама Міцкевича, активістів молоді МГО «Ініціатива».
    Голова Чортківської районної ради В.Заліщук , голова Чортківської райдержадміністрації Я. Стець, міський голова М.Вербіцький привітали гостей на Чортківській землі. Про наш край та роботу з молоддю повідали заступник директора з виховної роботи Чортківського державного медичного коледжу Н.Сулима, головний спеціаліст відділу культури і туризму Чортківської РДА М.Мельник, представники МГО «Ініціатива», суботньої польської школи ім..А.Міцкевича.
    Війт Гміни Добжень Вєлький Генрік Вробель презентував фільм про свій край, акцентуючи увагу на бажанні налагодити тісну співпрацю, адже у нас є багато спільного. Свої міркування та побажання висловили представники польської делегації та подякували Чортківчанам за гостинність . Обидві сторони обмінялися подарунками на згадку про цікаву зустріч.
    14 квітня делегація спілкувалася з міським головою та представниками міської ради і разом з приймаючою стороною зустріла 15 квітня Великдень на українській землі.