Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.

07.05.2012
"Надвечір`я" в гостях у чортківчан
    4 травня на Чортківщину завітала Тамара Щербатюк – ведуча програми «Надвечір`я» на першому національному каналі, щоб показати з голубого екрана наш мальовничий край та його талановитих людей. У зйомках передачі взяли участь начальник відділу з гуманітарних питань виконавчого апарату районної ради Тетяна Яблонь, заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Іван Стечишин, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Галина Чайківська, члени літературної студії «Сонячне гроно», сільські голови, бібліотечні працівники, представники творчої спільноти Чортківщини.
    Ця передача стане посвятою для усіх матерів, які з любов`ю привели у цей світ нове життя, адже знімалася напередодні шанованого в українців свята – Дня матері і була адресована саме матерям – берегиням сімейного вогнища, люблячим, ніжним, чуйним. Саме їм дарували учасники програми свої вірші, пісні, слова подяки, любові і пошани.
    Тамара Щербатюк – телеведуча з величезним стажем і особливим душевним теплом - створила під час спілкування відчуття єдиної родини, затишку та бажання продовжувати такі зустрічі.
    Телеверсію програми «Надвечір`я» за участі мешканців Чортківщини можна буде переглянути в одному з наступних випусків програми, яка виходить щоп`ятниці на першому національному каналі.