Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.

04.07.2012
На засіданні президії районної ради
    3 липня під керівництвом голови районної ради Володимира Заліщука засідала президія районної ради, на яку було запрошено священослужителів - отця Михайла Левковича та отця Володимира Заболотного, міського голову Михайла Вербіцького. Широко обговорювалося питання встановлення на території району духовних святинь, приведення в належний стан уже діючих капличок, хрестів, пам`ятників.
    Члени президії не оминули увагою спорудження меморіального комплексу на центральному кладовищі міста, адже районна рада виділила з нагоди відзначення 90 -  річчя Чортківської офензиви 100 тисяч для виготовлення проектно - кошторисної документації. Документація уже є, проте місце спочинку наших героїв і досі чекає на впорядкування.
    Обговорювалося питання приведення до належного стану території біля хреста, спорудженого з нагоди 120 - ої річниці Хрещення України - Русі за ініціативи та сприяння районнної ради.
    Чортківщина має багато пам`ятних знаків, хрестів, капличок, могил, ми повинні споруджувати нові святині, але при цьому приділяти належну увагу уже зведеним.