Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


13.12.2019
14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
 Щороку 14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком. Напередодні, 13 грудня відбулося покладання квітів та лапмадок до пам`ятника жертвам Чорнобильської катастрофи. З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції у Чорткові урочисто поклали квіти та лампадки: заступник голови районної ради Петро Пушкар, керуюча виконавчим апаратом районної ради Тетяна Яблонь, заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, працівники ДСНС, студенти, небайдужі громадяни.
   Аварія на Чорнобильській АЕС стала справжньою національною трагедією, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Ядерна стихія опалила долі мільйонів українців, породила величезну кількість проблем. З плином часу вони змінюються, трансформуються, але не зникають. Ми в неоплатному боргу перед героями-чорнобильцями, які захистили теперішні й прийдешні покоління від радіаційного лиха. Схиляємо голови в пошані перед кожним, чиє життя та здоров’я забрав невидимий ворог – смертоносне радіоактивне випромінювання.
   Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!
Вічна пам’ять і шана тим, хто ціною власного життя захистив майбутнє.