Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


18.12.2019
"У казковий край іде Святий Миколай"
   Свято Миколая-Чудотворця завжди було очікуваним і бажаним для української родини, а особливо для дітвори. І зараз воно залишається таким, відроджується там, де було призабуте.
    Діти вірять, що у ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай опускається срібною вервечкою із засніженого неба на засніжену землю, іде він від хати до хати і кладе під подушку дитині свої небесні дарунки.
     Тож і цього року усі з нетерпінням очікують на дива Святого Миколая. 18 грудня, напередодні свята, в районному комунальному будинку культури імені Катерини Рубчакової відбувся захід для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників бойових дій в зоні АТО, внутрішньо переміщених сімей та дітей з особливими потребами. А посланцями Святого Миколая цього дня були: керуючий справами в.а. районної ради Тетяна Яблонь, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Василь Корнак, працівники відповідних служб району, батьки та діти, опікуни, працівники РКБК ім.К.Рубчакової.
Всечесні отці поблагословили захід та дали дітям настанови Христа. Опісля гості мали змогу прослухати концертні номери, пісні, казки та танці.
    Керівники району подарували дітям подарунки, приємні емоції і незабутні враження, а присутність казкових героїв навіювали новорічний настрій і віру в добро.