Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


23.01.2020
Які «майнові» питання розглядали депутати під час 26-ї сесії районної ради
   У зв`язку із приєднанням окремих сіл Чортківського району до об’єднаної Чортківської міської територіальної громади та з метою вирішення окремих майнових питань, розпорядженням голови скликано позачергову двадцять шосту сесію Чортківської районної ради, яка відбулася 23 січня 2020 року під головуванням Віктора Шепети.
  В ході засідання сесії народні обранці оперативно та злагоджено опрацювали сім питань порядку денного та прийняли відповідні рішення. Згідно прийнятих рішень комунальні установи, що розміщені на території Бичківської, Скородинської, Білівської та Росохацької сільських рад та перебувають у власності територіальних громад Чортківського району (заклади освіти та культури) передаються у власність Чортківської міської територіальної громади з 01 березня 2020 року, а майно, яким ці установи володіють на праві оперативного управління, передається у власність Чортківської міської територіальної громади з 01 лютого 2020 року. Продовжуючи реформу системи охорони здоров’я в районі, своїм рішенням, депутати завершили реорганізацію комунальної установи «Чортківська районна стоматологічна поліклініка» в комунальне некомерційне підприємство «Чортківська комунальна районна стоматологічна поліклініка» Чортківської районної ради. Також на сесії затверджено перелік майна спільної власності територіальних громад Чортківського району, що може передаватися в 2020 році в оренду та вирішено ряд інших майнових питань.
   Варто також відзначити, що на сесії ради делеговано кандидатуру головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Чортківська комунальна центральна районна лікарня» Чортківського Романа Володимировича у склад госпітальної ради Тернопільської області.
      Після розгляду всіх питань порядку денного голова районної ради закрив позачергову двадцять шосту сесію районної ради.