Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


23.06.2020
Двадцять сьома сесія районної ради.
 
23 червня в залі засідань районної ради відбулась друге пленарне засідання 27 сесія районної ради сьомого скликання під головуванням Віктора Шепети за участі депутатів. У роботі сесії взяли участь голова районної адміністрації Арсен Марчишак , начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови, керівники підприємств, установ, представники засобів масової інформації.
Затвердивши порядок денний депутати перейшли до обговорення і прийняття рішень.
Відтак, депутатами розглянуто наступні питання:
1.Про підтримку звернення трудового колективу Марилівського МПД ДП «Укрспирт» щодо збереження трудового колективу.
2. Про звіт голови Чортківської районної державної адміністрації про виконання делегованих повноважень за 2019 рік, згідно рішення районної ради № 56 від 23 грудня 2015 року.
3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року.
4. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
5. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
6. Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською, сільськими радами і громадами про передачу - приймання коштів на виконання повноважень.
7. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
8. Про передачу Горішньвигнанського НВК І-ІІІ ступенів із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, містаЧортківського району до комунальної власності міста Чорткова.
9. Про призупинення діяльності Криволуцької філії Джуринського опорного закладу загальної середньої освіти Чортківської районної ради Тернопільської області.
10. Питання спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району.
11. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 вересня 2019 року №565 «Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад Чортківського району, що підлягає приватизації.
12. Про постійні комісії Чортківської районної ради сьомого скликання.
13. Про внесення змін у рішення районної ради від 08 грудня 2015 року № 15 «Про персональний склад президії Чортківської районної ради сьомого скликання».
14. Про завершення приватизації частини 5/12 об`єкта нерухомості(гаражів) по вул.Незалежності,53, м.Чортків.
15. Про затвердження Переліку першого типу об`єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району, що підлягають передачі в оренду.
16. Про затвердження Переліку другого типу об`єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району, що підлягають передачі в оренду.
17. Про припинення юридичної особи – Комунальної установи (організації) Чортківської районної ради «Чортківський районний методичний кабінет» шляхом перетворення в Комунальну установу «Чортківський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Чортківської районної ради Тернопільської області.
18. Про трудові відносини в закладах загальної середньої освіти Чортківського району.
19. Про делегування окремих повноважень засновника в галузі освіти.
20. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Чортківська комунальна районна стоматологічна поліклініка» Чортківської районної ради в новій редакції.
21. Про внесення змін до рішення районної ради від 06 вересня 2018 року №441 « Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва в Чортківському районі на 2019-2020 роки».
22. Про внесення змін до Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради на 2019 рік.
23. Про затвердження звіту про виконання Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Чортківської районної ради за 2019 рік.
24. Про затвердження звіту про виконання Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради за 2019 рік.
25. Про затвердження «Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Чортківська комунальна районна стоматологічна поліклініка» Чортківської районної ради на 2020 рік»
26. Про затвердження Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Чортківської районної ради на 2021 рік.
27. Про внесення змін до програми забезпечення виконання Чортківською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою на 2020 рік, затвердженої рішенням сесії Чортківської районної ради від 20 грудня 2019 року № 608.
28.Про районну програму підтримки органів державної влади на 2020 рік.
29. Про план роботи Чортківської районної ради на 2020 рік.
30. Різне.